Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o porównanie Dg Pro-Rdr2 Pro a nie z X.

 

Tu mydła nie ma.

 

Czytam i widzę co wypisujesz

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to można nazwać dynamiczną zmianą pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już grają na youtube

 

https://www.youtube.com/watch?v=tYbCC-t5XJo

 

Jest też drugi odcinek przedpremierowo. Swoją drogą zawsze dziwiła mnie ta masa ludzi oglądająca gry na youtube jak seriale i czekająca na kolejne odcinki :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przeklikałem te dwa odcinki i jak narazi mnie kupili :E

 

Jeszcze żeby się nie okazało, że w tej grze będzie całkiem dobra fabuła, bo do tego elementu wcześniej byłem sceptycznie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego grania na premierę. Nie lubię być beta-testerem, więc trzeba poczekać na 1-2 większe patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego grania na premierę. Nie lubię być beta-testerem, więc trzeba poczekać na 1-2 większe patche.

Ee tam gry single nie mają nigdy większych problemów. Co innego multi np. taki BF który dopiero kilka miesięcy po premierze jest zdatny do użytku (grania) :E

 

Już grają na youtube

 

https://www.youtube.com/watch?v=tYbCC-t5XJo

 

Jest też drugi odcinek przedpremierowo. Swoją drogą zawsze dziwiła mnie ta masa ludzi oglądająca gry na youtube jak seriale i czekająca na kolejne odcinki :E

Wygląda całkiem spoko, chyba to będzie pierwsza kupiona gra od wielu miesięcy na PS4, bo póki co mega przestój i nadrabiam tytuły na pececie. :P W dodatku te ich motocyklowe kurtki bardzo mi przypominają te z serialu Sons of Anarchy, który też obecnie oglądam. :):thumbup:

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko całkiem przyjemnie :) Ciekawy jestem pierwszych recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje w czwartek, dzisiaj mogą pokazać tylko godzinę gry. Ale wstępnie wygląda, że ci co dostali grę do recenzji raczej zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam gry single nie mają nigdy większych problemów.

 

Nie ma znaczenia, bo błędy są. Mniej lub bardziej irytujące ale jednak. Czasem nawet takie, które nie umożliwiają kontynuowania gry i trzeba czekać na patcha, lub nawet pomimo tego będzie się zmuszonym grać od nowa.

To ja mam to w dupie. Pierwsze 1-2 patche z reguły eliminują takie problemy, więc wolę zdecydowanie poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nawet elexa przeszedłem na premierę i nic nie wybuchło a tam miało prawo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego grania na premierę. Nie lubię być beta-testerem, więc trzeba poczekać na 1-2 większe patche.

 

"Co ważne - do rozpoczęcia zabawy w Days Gone nie jest konieczne pobieranie patcha premierowego (co nie znaczy, że nie warto tego zrobić od razu). Patch premierowy zajmuje aż 21 GB"

 

ppe.pl

 

Także chyba trochę połatają ;) Teraz będzie niczym w rmfie - byle do piątku! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta do recenzji dostają wczesną wersję przedpremierową. Więc pierwszy patch day one to już jest zwykle całkiem solidną paczką poprawek.

 

Tu zaraz będzie stream po polsku

Trochę zerkam

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu to wygląda gorzej od Rdr2 na Pro?

 

 

każdym + oświetlenie w RDR2 to zupełnie inna liga o czym pisałem, już chyba ostatni Far Cry prezentuje podobny poziom jak nie lepszy -co tutaj innowacyjnego czego nie mają dzisiejsze multiplatformy ?? :hmm: -że niby te szybkie urywki i cut-scenki rodem ze slashera klasy B mają wprawiać w osłupienie ?? serio...

 

PS: przy ostatnich premierach w stylu DMC5, Re2: Remake, Sekiro ten cały Days Gone wygląda jak zwykły zapychacz bez polotu -gdyby nie łatka EX'a od Sony ktorego trzeba rozdmuchać na maxa i pseudo hype, to gra przeszła by bez większego echa ginąć w śród innych podobnej jakości grach oraz lepszych

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sekiro graficznie niczym się nie wyróżniał, taka przyzwoita oprawa bez wodotrysków.

 

Przejrzałem kilka materiałów i gra zapowiada się ciekawie. Nawet walka z "zombiakami" i mele i strzelanie na pierwszy rzut oka wygląda spoko.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, bo błędy są. Mniej lub bardziej irytujące ale jednak. Czasem nawet takie, które nie umożliwiają kontynuowania gry i trzeba czekać na patcha, lub nawet pomimo tego będzie się zmuszonym grać od nowa.

To ja mam to w dupie. Pierwsze 1-2 patche z reguły eliminują takie problemy, więc wolę zdecydowanie poczekać.

Nie spotkałem się nigdy z grą single, w której byłyby TAK RAŻĄCE błędy by uniemożliwiały kontynuacje dalszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sekiro graficznie niczym się nie wyróżniał, taka przyzwoita oprawa bez wodotrysków.

 

Przejrzałem kilka materiałów i gra zapowiada się ciekawie. Nawet walka z "zombiakami" i mele i strzelanie na pierwszy rzut oka wygląda spoko.

 

Sekiro może się nie wyróżnia, ale przed premierą śmiało można było twierdzić że Sekiro to gierka na porządne 9\10 w swoim stylu ala souls'like który doceniają gracze z całego świata, podobnie zresztą jak dmc 5 czy Re2: Remake które nie budziły żadnych wątpliwości podczas trailerów że będą to porządne produkcje i kontynuacje, a DG ?? od początku wygląda średnio jak typowa gra na UE4 nie wyróżniająca się graficznie NICZYM + ciągle to samo meczą na trailerach i gameplayach na których gra po prostu wygląda tylko ok i na pewno nie zachęca do bycia day-one preorder, ehhh czy wy serio nie widzicie że technicznie ta gra nie odbiega od przykładowo gier Ubi ?? a system strzelania + animacje wyglądają nie wiele lepiej od przykładowo State of Decay 2 czyli drewno i jeszcze te tekst że graficznie lepiej od RDR2 :lol2: :lol2: :lol2: -serio, nie jestem fanem serii RDR, nawet GTA5 to dla mnie mech i nie gram w ogóle w gry od Rockstara i ogólnie Rockstar mi powiewa, ale teksty że graficznie DG > RDR2 to po prostu jakaś abstrakcja i przykład ignorancji

 

zobaczymy co wyjdzie :) dla mnie zapowiada się zapychacz w który można tam pograć, ale który nic nie wnosi do tematu i jest bo jest, zresztą rodzący się w bólach bo o ogrze już od dawna wiadomo, a Ci wodzą za nos i ciągle przekładają

 

PS: czekam na oceny rzędu 9,5\10 jako Ex od Sony :cool::thumbup: -confirmed!

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się nigdy z grą single, w której byłyby TAK RAŻĄCE błędy by uniemożliwiały kontynuacje dalszej gry.

 

Były różne błędy, a w tym i takie właśnie sprawiające ze save jest do kosza. Nie są to super częste sytuacje, ale jednak się zdarzają. Często nawet w poprawkach widać, że takowy bug własnie został naprawiony. Czasem np. bug nie pozwala rozegrać misji tak jak chcesz i jak zakładałeś. Musisz zrobić coś innego. Często nawet można pomyśleć, że twórcy tak sobie założyli, a tu się okazuje, że był bug.

 

Knack 2 pomimo, że tyle czasu po premierze, ma dalej rażące 3 błędy, które uniemożliwiają kontynuowanie rozgrywki. Sam na takiego trafiłem raz w połowie gry i musiałem zaczynać od nowa :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EX nie ex, po tym co widzę zapowiada się fajna gra w otwartym świecie. Lubię takie gry i już wiem na 100% kupuję. Bez wątpienia będzie to dobra gra, a nie zapychacz.

A to, że nie każdemu przypadnie do gustu to chyba normalne, nie każdy lubi takie gry, ja np nie łyknąłem Sekiro, nie podeszła mi ta gra, ale za to otwarte światy to mój klimacik.

 

Graficznie wygląda przynajmniej dobrze, dokładniej się oceni jak się zagra.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

gry nie trzeba lubić (dosłownie) lub mieć taką jaka podchodzi typowo pod gust (gatunek) żeby ją świadomie i obiektywnie spróbować ocenić, nie każdy musi lubić i tolerować Chopina czy innego Mozarta ale każdy ogarnięty nie będący ignorantem (świadomy), słuchający np HH czy innego metalu, uszanuje i nie nazwie tego gównem Bo TAK, bo mu się nie podoba i tyle heh, tak samo jak Sekiro jako gra souls-like w swojej kategorii zajmuje wysokie miejsce, tak Days Gone jako gra w stylu zombie-survival-open world itd już nie koniecznie się zapowiada, a i głosy od JUŻ grających średnio napawają optymizmem -gust, lubienie czy inne wydzimisie i " podchodzenie gry" nie ma w tym wypadku znaczenia bo jak coś jest rzeczywiście dobre w swojej kategorii\gatunku to obroni się samo :P

 

EDIT: przykładowo mam gdzieś Fortnite czy PUBG, nie interesuje się tym i wkurza mnie wszędzie wrzucanie teraz na siłę battle royale + miliony dzieciaków grających w to, ale nie mogę nazwać tych gier przykładowo "multiplayer'owym gównem dla ułomów w wieku 14 lat" lub czymś podobnym bo sam pomysł na tryb Battle Royale i rozwinięcie tego to był strzał w dziesiątkę, a to że teraz każdy próbuje ugrać kawałek tego tortu dla siebie wpychając to wszędzie do każdej gry na siłę wbrew nawet opinii graczy, to już inna para kaloszy

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezsensem jest pisać o grze jako zapychaczu i to, że ma średnią grafikę jak dobrze widać, że grafika jest przynajmniej dobra, sam ten filmik z śniegiem jak zaczyna padać i stopniowo pokrywa teren białym puchem, ładnie to wygląda i na pewno nie średnio, ładne góry, zróżnicowanie terenu, dość gęste lasy, pada deszcz to robi się błoto, różne nasilenie wiatru w zależności od warunków pogodowych itd. nie zrobili tej gry na jedno kopyto i na pewnie nie jest to średnio graficznie.

 

Nie, którzy by chyba chcieli aby każdy ex od Sony miał lepszą grafę od poprzedniego. Ciężko będzie pobić GoW czy RDR2, dopiero TLoU2 ma na to szansę.

 

Oglądając trochę streamów i pytając się kilka osób co już grały w tą grę coraz bardziej upewniam się, że gra jest przynajmniej dobra i mimo, że nie pobije graficznie najpiękniejszych gier, to będzie na czym zawiesić oko. Zresztą już za kilka dni na własne oczy się przekonamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

z tym zapychaczem to może trochę przesadziłem, po prostu uczulony jestem delikatnie na ten wieczny hurra-optymizm i brak krytyki we wszelkich grach typowo od Sony, gdzie nie można powiedzieć złego słowa czy wyrazić mniej pochlebnego zdania, by nie być zjechanym od fanboy'ów konkurencji, trolli itd -szczególnie na pewnej stronce :cool:

 

EDIT: nawet teraz czytając komenty ludzi na temat DG widzę jak jadą po kolesiu który ma Ps4 i ogólnie chwali EX'y tej konsoli ale coś tam o DG nie tak napisał i zaraz go niebiescy zjechali od fanboy'ów i trolli :lol2::hmm: , heh masakra

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty to akurat wszystkie exy sony hejtujesz , nic nowego :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty to akurat wszystkie exy sony hejtujesz , nic nowego :kwasny:

 

bo nie rozdaję z góry jeszcze zanim gra wyjdzie i nie obwieszczam 10\10 za cinematics-experience na 15h w 30 fps ?? -dla odmiany ? :cool:

 

już czytam te zabawne komentarze w stylu RDR2 graficznie rozjechane :thumbup::lol2: -takie rzeczy tylko ze słów niebieskich :thumbup:;)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...