Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka wyglada..przecietnie ,ex nieliczny ktory mnie w ogóle nie rusza,nie pasuje mi to jako ex na konsole.

Moze choc fabuła bedzie ciekawa ,bo jak tam jest tylko idz i wytłuc zombiaki czyli jakby to byla gra od Ubi to nic dobrego z gry nie bedzie.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje na ex na konsole, czyli wygląda na co Twoim zdaniem? :E Jak gra z taniego kosza w Biedronce na PC? :E To co ma takiego cała reszta innych gier na wyłączność? :hmm: Dziwne rzeczy piszesz.

 

Będzie na półkach w sklepie, to się zagra i oceni. Dla mnie już sam motyw przemierzania otwartego, spustoszonego świata trochę jak z "Drogi" McCarthy’ego na jednośladzie już jest czymś, co pozwala w moich oczach dać tej grze szansę. Sprawdzę na pewno, ale raczej nie na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy muszą wylewać swoja frustracje w postach.. no szkoda że nie ma na PC - taki przeciętny ten ex..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na tą grę, lubię otwarte światy, lubię postapo i zombiaki, motocykl, exploracja, horda zombie licząca ~500 osobników przemieszczających się po świecie gry. Będzie trzeba poznać zwyczaje tej migrującej masy, aby znaleźć dobre miejsce do walki z nimi, będzie można wykorzystywać do tego celu otoczenie, zakładać pułapki itd.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=G_B0L1pBf9o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mnie się umiejscowienie tej gry, północno-zachodnie Stany, najlepszy klimat, te olbrzymie lasy, deszcze, jeziora, mgły, cudowna przyroda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Niestety gra zaliczyła downgrade. Podobno nie będzie możliwości wyboru opcji dialogowych.Martwi mnie też AI pseudozombich i ludzkich przeciwników.Ale te hordy wygladają fajnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazywali to AI hordy całkiem, całkiem to wygląda. Jeśli chodzi o ludzi to raczej standardowy poziom jak dla większości produkcji AAA, ale na pewno wygląda to przynajmniej na filmikach lepiej od AI w metro :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Niestety gra zaliczyła downgrade. Podobno nie będzie możliwości wyboru opcji dialogowych.Martwi mnie też AI pseudozombich i ludzkich przeciwników.Ale te hordy wygladają fajnie.

Downgrade !?!? Gdzie jeśli można zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas nachodzi mnie myśl, czy nie kupić tego na premierę... Wygląda to wszystko naprawdę fajnie. Choć gier praktycznie nigdy nie nabywam day one, to się raczej wstrzymam, bo parcia jakiegoś ogromnego w sumie nie mam, a zdrowy rozsądek nakazuje poczekać :E Zobaczy się recenzje, cena trochę spadnie i można myśleć o wydaniu kasy. Bo sam koncept mnie ogólnie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z HZD też ludzie nie wiedzieli czego oczekiwać, a okazało się, że to dobra gra wyszła tutaj też może być podobnie, a może i lepiej :D Zobaczymy, jak będą dobre opinie pierwszego dnia to w piątek, albo w sobotę idę do sklepu :E, jak będą średnie to poczekam na używkę z ebaya :E

 

najnowszy trailer raczej zachęca do zabawy

 

https://www.youtube.com/watch?v=9kCjoIBVWaU

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mnie się umiejscowienie tej gry, północno-zachodnie Stany, najlepszy klimat, te olbrzymie lasy, deszcze, jeziora, mgły, cudowna przyroda.

Dokładnie, też uwielbiam te klimaty :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downgrade !?!? Gdzie jeśli można zapytać?

Tym razem nie chodzi o grafikę. Miały być opcje dialogowe do wyboru. Teraz z tego zrezygnowano. Trudno mi powiedzieć czy wszystkie wycięto czy część.Pewnie się po premmierze okaże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko znowu nie było takiej lipy, że nie da się wybrać dubbingu eng + napisów pl.

 

Wiele gier po prostu blokuje taką opcję, pomimo, że wszystko jest na płytach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie chodzi o grafikę. Miały być opcje dialogowe do wyboru. Teraz z tego zrezygnowano. Trudno mi powiedzieć czy wszystkie wycięto czy część.Pewnie się po premmierze okaże.

A to zwracam honor. Z dwojga złego lepsze normalne dialogi niż opcje dialogowe ala Fallout 4 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko znowu nie było takiej lipy, że nie da się wybrać dubbingu eng + napisów pl.

 

Wiele gier po prostu blokuje taką opcję, pomimo, że wszystko jest na płytach.

W przypadku gier Sony mało która nie oferuje wyboru, Days Gone na 95% da możliwość wyboru. Z ostatnich gier kojarzę tylko Spider-Mana (dziwna decyzja) i Ratchet & Clank (tu bardziej zrozumiała, bo to "bajka" i polski dubbing jest nawet lepszy od oryginału).

 

Days Gone to chyba najmniej interesujący tytuł na wyłączność od lat. Gra zapowiada się ok, ot typowa gra z otwartym światem. Raczej nie wróżę hurraoptymistycznych ocen, raczej maksymalnie 70+. W sumie jedynie, co jest mnie w stanie skusić, to fabuła. Ma być aż 6 godzin przerywników filmowych, więc bardzo dużo, choć gry za bardzo od tej strony nie reklamują. Jeszcze nie wiem, czy to powód do niepokoju, czy dobrze, że nie pokazują zbyt wiele. ;) Gra budzi obawy, zwłaszcza to że pierwszy tak duzy projekt dla studia Bend, co widać po licznych i znacznych obsuwach.

 

Embargo na recenzje zejdzie dopiero 25 kwietnia.

 

Gierka wyglada..przecietnie ,ex nieliczny ktory mnie w ogóle nie rusza,nie pasuje mi to jako ex na konsole.

Moze choc fabuła bedzie ciekawa ,bo jak tam jest tylko idz i wytłuc zombiaki czyli jakby to byla gra od Ubi to nic dobrego z gry nie bedzie.

A to od kiedy Sony ma same dobre tytuły na wyłączność?

Nie wszystko trzyma wysoki poziom. Ostatnio po prostu mają lepszą formę.

 

Ciekawe, że nie widzisz tego w Horizonie, które pod wieloma względami prezentuje poziom gier Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczność :E, mogli by dać na ten weekend, akurat mam dość luźne święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier Sony mało która nie oferuje wyboru, Days Gone na 95% da możliwość wyboru. Z ostatnich gier kojarzę tylko Spider-Mana (dziwna decyzja) i Ratchet & Clank (tu bardziej zrozumiała, bo to "bajka" i polski dubbing jest nawet lepszy od oryginału).

 

 

Całkiem sporo tych gier. Ogólnie z tych co pamiętam, które ogrywałem ostatnimi czasy:

 

-Spider-Man

-Infamous Second Son

-Ratchet & Clank

-The Order:1886

-Knack 2

 

Nie pamiętam czy czasem God of War 3 Remastered nie miał tak samo, choć mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous grałem 3 dni temu i na 100% jest możliwość zmiany języka z poziomu menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous second son PS4? Chyba, że coś mi się powaliło, ale z tego co pamiętam gra wymuszała język napisów oraz głosów zgodnie z tym ustawionym w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...