Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Lepiej gre sprzedać i kupoc pozniej dużo taniej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

RDR 2 szybko traci na wartości? Boże Odin85.. Czy ty naprawdę musisz pisac takie idiotyzmy na tym forum? Weź się chłopie ogarnij. Naprawdę przydałaby ci się przerwa. Tak jak tu wspominał chyba już Azgan lub inny użytkownicy. Zrób sobie przerwę bo spamujesz głupotami i przez to cierpi forum.

 

W celu wyjaśnienia. Wystarczy wejść na jedną stronę i sprawdzić w jakich cenach są używki. RDR 2 po ponad pół roku można kupić używkę za 120zł. Natomiast Days Gone po miesiącu już jest dostępny za 130-140zł. (a w chwili premiery obydwa tytuły kosztowały tak samo - edycja standardowa.)

 

Z takim pośpiechem to Days Gone za pół roku będzie za 70zł .. Czyli o połowę tańszy od RDR 2.

A nie chcę już nawet myśleć o nówkach.. Tu będzie jeszcze większa różnica na korzyść RDR 2.

 

EDIT: Np w okresie premiery RDR 2 pojawiłsię Assassin's Creed Odyssey - A AC już teraz jest warty max 70zł .. Czyli strasznie nędznie w porównaniu do RDR 2. I podkreślam porównuje tu wyłącznie ceny na PS4!

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam widzę nówkę RDR 2 od 150zł. 125zł to chyba gdzieś od ruskich na bazarze w innym wydaniu ....

 

Jeszcze może powiesz że gra jest za darmo bo za parę złotych można kupić u Januszy na Allegro? :lol2:

 

Odin85 rozwalasz system :D

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie rób se jaj. Przeglądam codziennie i znam Pepper.. A że była ostatnio promocja RDR 2 to była ale jak poczytasz komentarze to okazuje sie że i tak kosztuje ponad 150zl. Mówie o tej ostatniej promocji na amazon. Pewnie błąd cenowy i tyle.

 

I to żadne 125zł ;).

 

RDR 2 na dzień dzisiejszy jest za min. 150zł nówka. To bardzo dobry wynik po takim czasie od premiery.. Zważywszy na to, że wiele innych gie spada wartość 2x. Np Assasins Creed Odyssey ..

 

A nówke Days Gone już mozna wyrwać za 160zł! I to zaledwie miesiąc po premierze.. Mi to akurat zwisa bo ja nigdy nie patrze na wartości cenowe gier.. No ale jak można pisać takie głupotki jak ty :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona.

 

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to "Dobra gra, Ujowe wykonanie".

 

Ogólnie pomijając kwestię samej końcówki spoko historia, dobre przerywniki filmowe. Jest też dobry humor. Jednak zbyt dużo rzeczy psuje immersję. Te dziwne teleportacje, przeskoki czasowe przed misjami, czy np. komunikaty radiowe od innych jedne po drugich nagle, albo nawet takie gdzie od jednej osoby jedna rozmowa po drugiej. No a tutaj powinno być przynajmniej kilka minut przerwy jak nie więcej aby to miało ręce i nogi. Ogólnie przekazywanie, rozpoczynanie misji tak wyskakuje z dupy często bez żadnego sensownego powiadomienia/wyjaśnienia dlaczego tak. Też sranie tymi malowaniami czy innymi rzeczami na prawo i lewo jest drażniące. Też odblokowywanie broni, która nagle znikąd się pojawia w naszej szafie jako nagroda za misje co nie jest w żaden sposób uzasadnione.

 

 

Oczywiście dużo bugów, słaba optymalizacja i dla mnie ten fps/frametime nie jest w ogóle stabilny. Gra mi się też wysypała kilka razy. Chyba pierwszy raz po przekroczeniu połowy gry około.

 

Końcówka mocno rozczarowująca, taka na pośpiech. Nie wiem... może po prostu prawdziwe zakończenie będzie w dodatku.

 

 

Tak z dupy atakują tą bojówkę i tak nagle dziwnym trafem Deacon leci rozwalać 2 wielkie hordy. Jakim cudem taką garstką pokonali tą konkretnie uzbrojoną bojówkę liczącą kilkaset osób, to też mocno wątpliwe. Starali się to uzasadnić tym chaosem po wybuchu...

 

Nie wiem... Osobiście jestem mocno rozczarowany końcówką jak i samym zakończeniem.

 

Też na sam koniec mamy mapę z lokalizacją hord, co też nie jest w żaden sposób uzasadnione. Szczerze mówiąc to wybijanie tych hord to taki trochę grind bez żadnego powodu.

 

 

Motocykl potrzebuje trochę wyczucia, chociaż imo i tak się prowadzi w tej grze jak łódź. Przyczepność na śniegu absurdalnie dobra gdzie normalnie jest ona właściwie zerowa. Przy ulewie już jest mniejsza czasami :E

 

 

Ogólnie dałbym 7/10, ale ze względu na bugi i optymalizację 6/10. Imo ta gra to by mogła być jedną z najlepszych gier jakie powstały, lecz jest za dużo tych ale.

 

 

Mówiliście, że używacie kija z piłą, albo z gwoździami. Osobiście znalazłem "lepszy metalowy topór", który ma obie statystyki na maksa. Jest taka jedna lokalizacja w grze, gdzie można znaleźć tego kilka sztuk w 2 wersjach. Nie da się jej stworzyć, więc trzeba pilnować aby nie zepsuć :P

 

 

 

Dobra... Konsola oraz gra idzie na handel ;)

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zakończenie gry. Graj dalej a będą sie pojawiać kolejne główne misje.

Mi to jeszcze 3h zajęło zanim ostatnia misja wyskoczyła.

 

Wszystkie misje mam na 100%.

 

 

Coś po tym nad grobem Żelaznego Mike, spotkania z O.Brian oraz tą gówniarą jeszcze jest?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

 

Ogólnie dałbym 7/10, ale ze względu na bugi i optymalizację 6/10. Imo ta gra to by mogła być jedną z najlepszych gier jakie powstały, lecz jest za dużo tych ale.

 

 

W sumie ja nie wiem jak ocenic Days Gone. Mi się fabuła podobała i fajne postacie.. I to w sumie ratuje grę.. No ale to moje zdanie. Gdyby ta gra miała fabułę na poziomie Assasins Creed czy Far Cry to chyba bym ją przerwał.

 

Bardzo porządna i wciągająca gra od strony fabularnej.. Natomiast aspekty poboczne niestety nie stoją na wysokim poziomie i szybko się nudzą. Jak misje pokroju wybijanie obozów, czy robienie innych rzeczy typu eksploracja.. Ogólnie świat gry fajnie zrobiony ALE wybaczam bo to pierwsza taka gra tego producenta.

 

Ogólnie mówiąc to "porządne dzieło" ale nic wielkiego ani nic ambitnego. Nie ma szans by gra mogła w jakimkolwiek stopniu rywalizowac z takimi hitami jak GTA, RDR 2 czy Fallout. Mam tu na myśli mechanikę świata i eksplorację oraz no bogactwo i różnorodność świata. Bo w końcu mówimy o Sandboxach.. Mimo tego Jestem zaskoczony, że taki Days Gone na dzień dobry zmiata wszelkie piaskownice od UbiSoftu :). Więc to na plus..

 

Myślę, że twórcy niepotrzebnie szli w wielkość świata.. Mogli np zrobić mapę bez tych gór na południu i całego obszaru którego zwiedzamy w końcowej fazie gry (swoją drogą strasznie nudna jest ta ostatnia mapa).. Wystarczyłyby rejony tam gdzie są te 3 obozy .. Zamiast większego obszaru to własnie te rejony mogliby jeszcze bardziej doszlifować. I byłoby jeszcze lepiej.. Może wezmą to pod uwagę przy tworzeniu kolejnej części ...

 

Ogólnie oceniłbym grę raczej na poziomie 7.5/10.. Ale jednak wciągnęła mnie do samego końca od strony fabularnej.. I dlatego niech ma ode mnie 8/10 :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo własnie fabuła, to jest to co tą grę ratuje. Jednak wiele rzeczy psuje imersję tej fabuły.

Do tego końcówka, a dokładniej to jak jest zrealizowana, to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 7, może 7,5 na 10. Ocena głównie ze względu na klatkowanie, wybitnie się to dawało we znaki na drugiej mapie, zwłaszcza nie wiedzieć czemu na spalonych terenach. Tych szumnych błędów praktycznie nie miałem. Przez miesiąc grania jedyne błędy jakie mi się trafiły to kilka razy nie mogłem uzupełnić amunicji przy motorze albo brak dźwięku tegoż motoru. Raz czy dwa też lornetka i latarka nawaliła. I tyle.

Gdyby nie wydajność to bym dał pełne 8/10 jak za starych dobrych czasów. Udana, solidna produkcja. Powiedziałbym też, że im dalej w pole tym lepiej się w nią gra, wraz ze wzrostem umiejętności postaci. Teraz tylko czekać na dodatek, oby był też udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zakończenie się podobało szczególnie to alternatywne. Na 99.9% będzie druga część gry :D

A sama gra to jeden z najlepszych open worldów w jakie grałem w ostatnich latach :D

 

No i moja pierwsza gra na PS4 gdzie wbiłem platynę tak wciągnęło :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie "alternatywne" zakończenie?

 

Platyna w tej grze to się sama wbija. Nawet nie sprawdzałem nic a na koniec mam 95% trofeów i brakuje tylko 2, a dokładniej 75% znajdziek (pewnie mam z 50-60%) i tego gówna anarchistów (pewnie brak z 2-4 sztuk). Nie zamierzam jednak się z tym bawić.

 

Co do znajdziek czy cokolwiek to jest, to mam na 2 czy trzech obszarach coś nieodkryte (nawet 2 pozycje) i w sumie nawet nie wiem co to :hmm:

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No bo własnie fabuła, to jest to co tą grę ratuje. Jednak wiele rzeczy psuje imersję tej fabuły.

Do tego końcówka, a dokładniej to jak jest zrealizowana, to jakieś nieporozumienie.

 

Ale co się tobie nie podobało w finałowej scenie fabularnej?

 

Mi zakończenie się podobało szczególnie to alternatywne.

 

Ja bym tego nie nazwał alternatywnym zakończeniem. Po prostu totaka dodatkowa scena jak np miewamy po napisach końcowych w filmach (np słynne scenki w filmach Marvelowskich).

 

WEdług mnie mamy jedno zakończenie..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie nazwał tego alternatywnym zakończeniem, a dodatkową sceną

 

 

która na pewien sposób zamyka/wyjaśnia wątek NERO.

 

 

Tak czy inaczej wydaje mi się, że DLC będzie właśnie na temat jakichś badań Sary oraz nero bądź ich placówki.

 

 

PS.

Gdyby ktoś chciał Days Gone w idealnym stanie to pisać PW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie Sara... Ciekawe jednak kiedy będzie to rozszerzenie, ale przypuszczam, że bliżej końca roku? jesień?

 

Niech ktoś da znać jak ten survival mode, bo rozumiem, że już wyszedł właśnie teraz?

 

Skiny... rak dzisiejszych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jesli maja dac takie pierdoły jak na filmiku to całe szczęście że już grę sprzedałem. Tryb Hardcore powinien być na premierę a jakieś skiny itp pierdoły to juz nie dla mnie..

 

Co do DLC.. TO na bank będzie o Sarze.. Nawet w trakcie fabuły można wyczuć, że jej fragment w ogóle nie został wyjaśniony - jakby celowo.. Bo jakby ona powiedziała Deaconowi co się znia działo to by DLC już nie był zaskakujący..

 

Raczej nie sądze ze wrócę jeśli będzie o Sarze.. No ale zobaczymy.. Niech lepiej już pracują nad dwójką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb survival jest, ale tych wyzwań nie mogłem znaleźć. Być może są w nowej grze, albo jeszcze nie dodali.

 

Drugi raz nie zamierzam przechodzić gry, przynajmniej nie raz za razem, tylko na chwilę włączyłem survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czułem, że ta twarz postaci i głos gdzieś już widziałem/słyszałem. Ten aktor grał w Tajemnice Smallville oraz Dexter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To gra na raz;p. Raczej na pewno do niej wrócę .. Za dużo gier do których chce mi się ciągle wracać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC.. TO na bank będzie o Sarze.. Nawet w trakcie fabuły można wyczuć, że jej fragment w ogóle nie został wyjaśniony - jakby celowo.. Bo jakby ona powiedziała Deaconowi co się znia działo to by DLC już nie był zaskakujący..

 

Też to właśnie zauważyłem podczas rozgrywki.

 

Raczej nie sądze ze wrócę jeśli będzie o Sarze.. No ale zobaczymy.. Niech lepiej już pracują nad dwójką..

 

Osobiście wrócę, ale już na PS5.

 

Grać od nowa raczej nie zamierzam. No chyba, że by była jakaś totalna susza akurat na rynku gier, a by akurat było do przejścia to DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Grać od nowa raczej nie zamierzam. No chyba, że by była jakaś totalna susza akurat na rynku gier, a by akurat było do przejścia to DLC.

 

Nawet jakby była susza na rynku growym to wtedy z większą chęcią wracałbym do trylogii Mass Effect, Gothica, GTA 5, Uncharteda, czy paru innych gier :). Więc nie wiem czy by się znalazło miejsce na Days Gone :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, trudna to gra ? Ogarnę ją ? Jest teraz w promocji w elektro marketach za 179 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra jest prosta... Nawet jak ktoś nie ogarnia obsługę pada ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybka piłka, czy Days gone jest grą sieciową i wymaga PS+ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest grą single i nie wymaga PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...