Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr562

Jak spieniężyć serwer vps?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie otóż posiadam serwer vps na stronie nazwa.pl serwera potrzebowałem na 2 tygodnie i w zasadzie teraz stoi, i nic nie robi. Więc moje pytanie jak ten serwer mogę wykorzystać, żeby się nie zmarnował?

Chciałbym żeby dało go się wykorzystać w celach zarobkowych. Próbowałem kopać kryptowalutę ale to się nie opłaca, więc macie jakieś fajne pomysły jak by to można go było spieniężyć, oprócz postawienia na nim strony internetowej bo w zasadzie nie mam po co stawiać strony.

Liczę na wasze pomysły. Ważne by się nie zmarnował bo niestety, dało się go kupić tylko na 3 miesiące bo to jest ten pakiet najsłabszy. Z góry dzięki za pomysły, a i wiem, że można by w google poszukać, ale chciałbym poznać też wasze, może macie jakieś fajne swoje sposoby zarabiania na takim serwerze którymi chcielibyście się podzielić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie na forach, że odsprzedasz serwer. Potem w systemie trzeba będzie go przepisać na nowego użytkownika i nowy user za niego będzie płacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oprócz sprzedawania, macie jeszcze jakieś pomysły, temat mnie zainteresował i jeżeli dało by się zarobić mogę trochę zainwestować, bo na utworzeniu płatnych serwerów ts3 nie zarobiłbym już bo teraz diskord jest bardziej popularny i wydaje mi się, że trochę wypiera ts3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 zł za 3 miesiące. 1 vcore 2gb ram 25gb dysku ssd.

A i internet 100mb/s bardzo szybko działa bo gdy łączę się do wyglądu graficznego który sam zainstalowałem przez windowsowy pulpit zdalny, To mogę nawet film na YT włączyć, i nawet da się oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...