Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

magnat124

GTX 970 MSI naprawiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do OC wyżej wymienionej karty lecz nie jestem pewien tej decyzji ponieważ karta już raz była naprawiana nie u producenta ale w sklepie w którym ja kupilem. Martwię się odnisnke, iż po tej naprawie nie nadaje się do OC przed naprawą nie robił nawet OC. Jak będzie trzeba to zero e na stronę czy napisali co ty AK dokładnie naprawili w niej. Moje pytanie to czy traci się gwarancję jak się podkręca kartę i tak w moim przypadku była ona już naprawiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam się do OC wyżej wymienionej karty lecz nie jestem pewien tej decyzji ponieważ karta już raz była naprawiana nie u producenta ale w sklepie w którym ja kupilem. Martwię się odnisnke, iż po tej naprawie nie nadaje się do OC przed naprawą nie robił nawet OC. Jak będzie trzeba to zero e na stronę czy napisali co ty AK dokładnie naprawili w niej.

:hmm::question::hmm: :hmm: :question::hmm:

 

Moje pytanie to czy traci się gwarancję jak się podkręca kartę i tak w moim przypadku była ona już naprawiana.

 

Nie tracisz gwarancji z przez OC, bez względu czy była już naprawiana, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro po naprawie jest sprawna to oc jej nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po naprawie a nie wymianie wnioskuję, że jednak znów może się rozklekotać i polecieć znów do naprawy czego na obecny moment bym nie chciał. Odnośnie naprawy to nie działa tak troche, że tak naprawdę ta karta mniej zniesie a w najgorszym wypadku zrobi to co ostatnio zrobiła ni gruszki ni z pietruszki a mianowicie się poskłada i nie odpalę komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie samochód.

Pilnować temperatur i ma działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie samochód ale jednak rzecz materialna że skomplikowana budowę ale zaufam Wam. A tak przy okazji się spytam bo tylo odnośnie tego mam wątpliwości a nie chce nowego tematu tworzyć jaka temperatura będzie ok dla GTX 979 MSI ? I czy zasilacz 530 W da radę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma paść, to prędzej czy później i tak padnie. Dla Ciebie lepiej prędzej niż później, bo lepiej jak padnie jeszcze w okresie gwarancyjnym ( podobno gwarancja liczy się od nowa od momentu naprawy Mój link, a za chyba 3cim (mogę się mylić za którym) razem sprzedawca ma obowiązek zwrócić kasę, lub wymienić sprzęt na nowy, a ze nowych 970tek w sklepach już nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki zawartej w opakowaniu,gdyż nie właściwe użycie grozi...itd...itp....każde podkręcanie o czym nikt ci nie napisze grozi uwaleniem sprzętu a ci co piszą że nie stracisz gwarancji mogą się mylić gdyż jak serwis dojdzie że było podkręcanie to może gwarancji iść do piachu...niech ci z łaski swojej napiszą gdzie producent zezwala i zachęca do podkręcania sprzętu,nawet w prockach z odblokowanym mnożnikiem chyba nie ma takiej wzmianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze napisz, jak mają dość do tego, ze było robione OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zmieniają bios...robią to? jak myślisz?...na chłopski rozum jak karta zadziała to można sprawdzić go sprawdzić,podobnie jak ustawienia napięć,pamięci...tak czy nie?...resetują się one przy odpięciu zasilania?...co jeśli na któreś z postawionych prze ze mnie głupich pytań odpowiedź brzmi tak :hmm: Nie jestem guru,nie znam się ale dociekam.Pracujesz w serwisie może i wiesz jakie mają sprzęty? jeśli tak to wyjaśniłeś sprawę i się mylę ale chciałbym poznać odpowiedź czy takie sprawdzenie jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zmieniają bios...robią to? jak myślisz?...na chłopski rozum jak karta zadziała to można sprawdzić go sprawdzić,podobnie jak ustawienia napięć,pamięci...tak czy nie?...resetują się one przy odpięciu zasilania?...co jeśli na któreś z postawionych prze ze mnie głupich pytań odpowiedź brzmi tak :hmm: Nie jestem guru,nie znam się ale dociekam.Pracujesz w serwisie może i wiesz jakie mają sprzęty? jeśli tak to wyjaśniłeś sprawę i się mylę ale chciałbym poznać odpowiedź czy takie sprawdzenie jest możliwe.

Heeelllooooł, on napisał o swojej karcie, w której chce zrobić OC, zapewne programowe, za pomocą prawdopodobnie afterburnera, lub ewentualnie softu od swojej karty i takie OC jest nie do wykrycia, ustawiania napięć, częstotliwości, ładowane są po starcie kompa programowo (jeśli odpowiednio ustawisz program), bez programu karta będzie chodzić na fabrycznych ustawianiach i nie będzie śladu po OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już mi rozjaśniłeś sytuację co do programów do OC a jak z biosem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już mi rozjaśniłeś sytuację co do programów do OC a jak z biosem?

Nie widze sensu zmiany BIOSu do zwykłego OC afterburner pozwala na wystarczająco dużo. Co do biosu karty, to nie mam pewności, ale chyba zmienia się go tylko po to by móc podnieść napięcie wyżej niż to na co pozwala afterburner, bo oryginalnie jest zablokowane do jakiejś wartości.

 

Generanie to sam jestem raczej zwolennikiem undervoltingu niz OC, mozna osiągnąc dobre efekty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jestem bardziej ogarnięty w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...