Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Schrodinger90

G.Skill Trident Z RGB i Ryzen 5

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pamięci RAM G.Skill Trident Z RGB, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GTZRX) będzie dobrze działać na Ryzen 2600 i płycie MSI B450 GAMING PRO CARBON AC. W QVL płyty brak jest informacji o zgodności, natomiast w QVL pamięci RAM płyta ta występuje jako zgodna. Czy miał ktoś z waz do czynienia z tymi pamięciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś powiedzieć o tych pamięciach, jedyne co przemawia na ich korzyść to nazwa GTZRX -bez końcówki B, t.j nie dają tam przesortowanych kości. RAM będzie najprawdopodobniej na hynixach AFR, także bez szału. IMO na 95% powinny działać bez problemu z XMP. Dlaczego akurat ten model, zależy Ci na RGB?

Listy QVL mają charakter poglądowy tylko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś powiedzieć o tych pamięciach, jedyne co przemawia na ich korzyść to nazwa GTZRX -bez końcówki B, t.j nie dają tam przesortowanych kości. RAM będzie najprawdopodobniej na hynixach AFR, także bez szału. IMO na 95% powinny działać bez problemu z XMP. Dlaczego akurat ten model, zależy Ci na RGB?

Listy QVL mają charakter poglądowy tylko. ;)

 

Zgadza się, stwierdziłem, że w szklanej obudowie takie pamięci RGB dobrze by wyglądały. Na razie zamówiłem i zobaczę jak będą się sprawować. W razie czego zawsze mogę oddać w ciągu 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam identyczne podzespoły jakie ty podałeś w temacie :DD

Tak, kości działają w 100% z XMP i jeszcze udało mi się obniżyć timingi bo z XMP są one 16-18-18-18-38...

Nie próbowałem podkręcać jeszcze ale napewno kiedyś spróbuje :D

A do tego wyglądają świetnie.. Polecam zobaczyć na youtube jak one wyglądają jeśli ktoś się wacha między kupnem Ramu...

Polecam, świetne kości...

A nie przepraszam mam inną płytę główną ale ta twoja jest jeszcze lepsza więc tym bardziej nie będzie problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...