Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dillssg

Klawiatura Mechaniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Mam Do Wyboru 3 modele Klawiatur:

Corsair K55 Gaming Keyboard

Creative BlasterX Vanguard K08

ASUS Cerberus Mechanical Keyboard

(RGB)

Ktora z tych 3 Jest Najlepsza :) mile widziane opisy co do poszczegolnych klawiatur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie głos na vanguarda k08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od siebie swoją cooler master ck550 wygląda bardzo elegancko (aluminiowy front) znakomite podświetlenie rgb przyciski gartony red bardzo mi przypadły do gustu są ciut głośniejsze od mojej starej membranowej roccat arvo jest dużo rzeczy które są warte uwagi jeśli cie interesuje moja klawa ,spytaj się a ja odpowiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaterony są lżejsze i mają bardziej płynną, gładszą pracę niż Cherry. Jakościowo nie powinny odstawać. Z Kailhami jest tak, że zależnie od koloru, będzie bliżej jakości Cherry albo dalej.

 

Zwróć uwagę na Modecom Volcano Blade i Sharkoon Purewriter, bo te przełączniki Kailh slim (to są niskoprofilówki) podobno są bardzo fajne. Dużo ludzi to lubi, może i Tobie się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaterony są lżejsze i mają bardziej płynną, gładszą pracę niż Cherry. Jakościowo nie powinny odstawać. Z Kailhami jest tak, że zależnie od koloru, będzie bliżej jakości Cherry albo dalej.

 

Zwróć uwagę na Modecom Volcano Blade i Sharkoon Purewriter, bo te przełączniki Kailh slim (to są niskoprofilówki) podobno są bardzo fajne. Dużo ludzi to lubi, może i Tobie się spodoba.

 

Takie cudo? https://www.x-kom.pl/p/402415-klawiatura-przewodowa-modecom-volcano-blade-kailh-blue.html wygląda okej, chyba jakaś nowość bo wcześniej nie widziałem. Testowałeś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...