Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hopes

tplink tl-wr941nd brak okna logowania

Rekomendowane odpowiedzi

Ten stary router służy mi jako AP dzięki funkcji WDS i w sumie nawet teraz działa ale... Problem polega na tym że kiedyś zmieniłem adres na 192.168.100.8 a teraz nie mogę się do niego dostać. Żeby być pewny skorzystałem z advenced ip scaner więc nie ma mowy o pomyłce. Czego to może być wina? I czy można jakoś to naprawić? Próbowałem ominąć problem http://login:hasło@192.168.100.8 ale to nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzęt odpowiada na pingi na 192.168.100.8? Restartowałeś urządzenie? Próbowałeś przywrócić do ustawień fabrycznych (reset urządzenia)? Jaki tam jest soft, fabryczny czy jakiś alternatywny? Która wersja: v1 do v6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ping odpowiada destination host unreachable, ale odbiera całość pakietów lost 0%. Jest tam wgrany najnowszy soft v3 od producenta region Niemcy TL-WR941ND_V2_V3_120201. Jak instalowałem z polskiego regionu TL-WR941ND_v3_111228 to nie miałem funkcji WDS. Jak zrestartuję to wiem że odzyskam kontrolę, ale znowu stracę jak zmienię z standardowego adresu na ten 192.168.100.8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...