Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lezek

Dell G3 17' aukcja z allegro czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Sporo poczytałem i doszedłem do wniosku, że idealne laptopy dla mnie to Dell G3 17' lub Acer Aspire 7.

 

Znalazłem wyjątkowo kuszącą aukcję na allegro, która jest dużo dużo tańsza od sklepowych odpowiedników (właściwie dostaje dodatkowo 1060 zamiast 1050ti, 16 gb zamiast 8gb Ram i 256 SSD w tej samej cenie)

 

https://allegro.pl/oferta/dell-gaming-g3-3779-i5-16gb-ssd-fhd-ips-gtx1060-6g-7873692844

 

Na pewno jest jakiś haczyk, podejrzewam, że jest to komputer ściągnięty zza granicy, pewnie jest też problem z ewentualną gwarancją (tylko sprzedającego, zamiast producenta), ale w tej cenie jestem w stanie te dwa minusy przeboleć.

 

Czy jest jeszcze coś, o czym powinienem wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest haczyk

Stan / Pochodzenie:

 

Komputery nowe, nieużywane, przed pierwszym uruchomieniem ( Anulowane zamówienia Dell Outlet )

 

Pięknie napisane lecz do końca nie wiesz z jakiego źródła pochodzi. Samo potwierdzenie gwarancji na 12 miesięcy sprzedającego daje dużo do myślenia.

 

Jeżeli nie przeszkadza Ci mniejsza matryca, dostaniesz podobny model

Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/256+1TB/Win10 GTX1060 4499 zł

Matryca FULL HD matowa IPS całkiem niezłej jakości, procesor 8 generacji 4 rdzeniowy, ciekawy design stonowany i elegancki, wygodna podświetlana klawiatura, dobra kultura pracy stabilna praca procesora i procesora graficznego pod obciążeniem, umiarkowane temperatury i hałas.

 

Ewentualnie wersja wydajniejsza bez systemu

Lenovo Legion Y530-15 i7-8750H/16GB/256+1TB GTX1060 4 599 zł

Od razu z 16 GB ram, wersja z fabrycznym dyskiem SSD PCIe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przeszkadza mi mniejsza matryca, szukałem wyłącznie wśród 17-calowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta, gwarancja 12 miesięcy to jedno, ale rękojmia obowiązuje 24 miesiące więc nie przejmowałbym się tym tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...