Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nieżywy_matrix

Pad od One na odbiorniku 360

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pada z Xbox-a 360 wraz z odbiornikiem przez, który łączy się z PC. Chce dokupić drugiego pada ale problem jest z dostępnością takich nowych stąd moje pytanie czy jeśli kupię pada z One będzie on działał na tym odbiorniku? Niestety nie mam jak tego sprawdzić a nie znalazłem tez jakiejś konkretnej odpowiedzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie działał.

 

Pada z XOne podłączysz bez specjalnego odbiornika, wystarczy kabel microusb albo najprostszy bluetooth na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoryginalnych - owszem :P

Oryginalne nówki są po ~350zł (+ jedna oferta za 270zł)

W takiej sytuacji bardziej opłaca się kupić pada od Xbox One i dongla bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem raz taki "oryginał" do ps3, niby pad na rynek amerykański, padaka :D

 

Czyli, pad od one + bluetooth do komputra i ma działać? Nie powinien się gryźć z aktualnym padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli,pad od one + bluetooth do komputra i ma działać? Nie powinien się gryźć z aktualnym padem?

Nie do końca...trzeba patrzeć na wersję pada gdyż po zwykłym BT (4.0) będą działać te od których to rozwiązanie weszło czyli od ONE S i nowsze...do pozostałych musiał byś dokupić adapter MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z BT działa jedynie pad w wersji 1708. Do poprzednich potrzebujesz dongla 6HN-00003 (działa tylko z win10) - ok 90zł. Podepnij kablem do kompa, będzie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padów bez BT nie ma w sprzedaży od jakiś 2,5 lat (od czasów pojawienia się Xbox One S) - więc każdy pad który kupi w sklepie będzie działał po BT.

Po za tym jest spora różnica w wyglądzie padów bez BT i z BT (cała góra pada jest inna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 lat czy od 2,5 roku bo to różnica znacząca,nowy pewnie tak a używany to może być różnie...wiem co kupiłem w zeszłym roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoryginalnych - owszem :P

Oryginalne nówki są po ~350zł (+ jedna oferta za 270zł)

W takiej sytuacji bardziej opłaca się kupić pada od Xbox One i dongla bluetooth.

 

Przesadzasz, w latach świetności Xboxa 360, kupiłem nówkę pada za 80zł - pad jest w 100% oryginalny. Być może coś się zmieniło.

Moim zdaniem warto kupić jakiegoś zwykłego pada do PC z układem analogów jak w 360/One. Pady się szybko eksploatują, szczególnie jeśli łupiesz w jakieś dynamiczne gierki.

Jeśli na gwałt potrzebujesz xinputa to można zawsze go emulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie drogie tera są te pady od 360?

 

Pamiętam że w 2013 za nówkę z kablem PC dałem coś koło 110zl, pad był super.

 

Ogólnie po bluetooth działa oczywiście pad od S-ki, ale chyba tylko na Win 10, warto mieć to na uwadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto kupić jakiegoś zwykłego pada do PC z układem analogów jak w 360/One. Pady się szybko eksploatują, szczególnie jeśli łupiesz w jakieś dynamiczne gierki.

 

Mam pada od xboxa 360 (bezprzewodowego) już od jakiś... 5-6 lat? I bynajmniej nie gram na nim w Simsy.

Wygląda prawie jak nowy, działa również bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, w latach świetności Xboxa 360, kupiłem nówkę pada za 80zł - pad jest w 100% oryginalny. Być może coś się zmieniło.

Też kiedyś za tyle kupowałem. Nie zmienia to faktu, że sprzęt, którego nie produkują od kilku lat, a jest na niego popyt, drożeje. W niektórych ofertach do 100zł masz podanego jakiegoś producenta dziwnego, a w innych masz tylko "pad do xboxa".

Sprzedawcy, którym zostały jakieś resztki na magazynach, podnieśli cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem chyba z 3 lata temu bezprzewodowy pad z adapterem za 189zł na allegro w tym momencie sklepy sobie wołają po 400zł za taki zestaw :D Z tym zużyciem to bym tak nie przesadzał, ja mojego katowałem 500+ godzin na Street Fighterze i nic mu nie jest a co dziwne klapka od baterii się poluzowała trochę ale krzyżak i przyciski nieśmiertelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...