Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kokoszka99

Karta graficzna do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam karty graficznej pod ten zestaw do 500 zł, nowa oczywiście. Coś, co starczy do pogrania przynajmniej w Symulator Farmy 2018 xd

 

Płyta główna: ASRock H110M-HDV (90-MXGZU0-A0UAYZ)

Procesor: Intel Pentium G4600

Zasilacz: Zasilacz Corsair VS Series 450W

RAM: GoodRam Play, DDR4, 8 GB,2400MHz, CL15 (GY2400D464L15/8G)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw zmienił procesor na przynajmniej jakiś core i3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw zmienił procesor na przynajmniej jakiś core i3 :)

 

A pod to cpu nic się nie znajdzie? Nawet jakaś karta do 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pod to cpu nic się nie znajdzie? Nawet jakaś karta do 300 zł

Znaleźć się znajdzie, ale CPU będzie ją spowalniał i nic to nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć się znajdzie, ale CPU będzie ją spowalniał i nic to nie da.

To zestaw dla 6 letniego dziecka xd, cpu i gpu do 500 zł łącznie nie ma sensu wymieniać + po prostu chodzi o jakieś gry związane z tematyką rolnictwa, farmy, z niedużymi wymaganiami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zestaw dla 6 letniego dziecka xd, cpu i gpu do 500 zł łącznie nie ma sensu wymieniać + po prostu chodzi o jakieś gry związane z tematyką rolnictwa, farmy, z niedużymi wymaganiami

To grafikę za 500 zł tym bardziej sensu nie ma bo nie wykorzysta przez CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To grafikę za 500 zł tym bardziej sensu nie ma bo nie wykorzysta przez CPU.

To coś do 300 zł nawet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych - w pobliżu tej kwoty -to jedynie RX570 ma sens , ale kosztuje trochę więcej , wiem , że to na wyrost do tego CPU , ale starczy na dłużej ... nawet po ew. modernizacji PC ...

https://www.mor ele.net/karta-graficzna-sapphire-pulse-radeon-rx-570-4gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-dp-11266-34-20g-1766330/

 

( usuń spację w nazwie sklepu )

Znajomy na taką kartę z G4560 i nie narzeka :P , ale on ujeżdża praktycznie tylko WoT .

 

Jeżeli nie trzeba tyle mocy to ew. GT1030 >

 

https://proline.pl/msi-geforce-gt-1030-aero-itx-2gb-ddr4-64bit-pci-e-p1287635

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych to jedynie RX570 ma sens , ale kosztuje trochę więcej , wiem , że to na wyrost do tego CPU , ale starczy na dłużej ...

wiem że to cpu jest mierne ale szukam jakiegoś gpu na max 2 lata i nie mogę ogarnąć większego budżetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to cpu jest mierne ale szukam jakiegoś gpu na max 2 lata i nie mogę ogarnąć większego budżetu

 

tylko w rx570 sprzedasz gry za ponad 100zł, więc zmieścisz się w budżecie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na glowe upadles, tyle pieniedzy za gniota na ddr4

co innego możesz polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie ma być nowa i koniecznie do 500 zł to istnieją tylko dwie możliwości: GT1030 na GDDR5 bądź RX560 2GB. Radeon jest szybszy.

 

Ich zakup nie ma żadnego sensu bytu jeśli RX570 można dostać za niecałe 600 zł.

 

Poza tym to tego procesora wystarczyłoby w zupełności coś używanego pokroju GTX 1050 za nieco ponad 300zł, nie ma sensu fiksować się na punkcie "nówki do 500". Zresztą zrobisz jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 1050 non-Ti nadal nie stoi ponizej 500?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekGLA

nawet gdyby byl ponizej 500pln, to zakladajac,ze za 600pln masz ponad 2 razy szybszy rx570 i to w zestawie z 2 nowymi grami, to 1050 musialby kosztowac <300pln ,by mozna byloby brac go pod uwage.I 1050 i 1050 ti to pazdzieze ,najwyzej do htpc. Zdobyly swego czasu popularność ale tylko z koniecznosci, przez chore ceny innych kart, ktore znikaly w kazdej ilosci pochlaniane przez 'minerow'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zastanawiasz się nad używkami to w tej chwili 1060 3gb na gwarancji chodzą już poniżej 500pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz kupić i5 3470 ? Bo Wymieniałem ostatnio na i7 .Jest całkowicie sprawny i pracował pod chłodzeniem spartan 3 pro. Za 130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, przeczytałem ten temat i tylko dwa posty mieszczą się w granicach rozsądku, resztą debilna.

Wymiana G4600 na i3? A co to da?

Kolega wyżej proponuje i5 3XXX na sprzedaż, co, autor ma się na starą platformę przenosić i zmienić płytę na 1155 i wywalić DDR4 na rzecz DDR3!?

Kto poleca GT1030 nowe!?

Japierd**e jedyna rozsądna opcja to RX570 4GB nowy + sprzedaż gier z gratisu (za 100zl pójdą z palcem w nosie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, przeczytałem ten temat i tylko dwa posty mieszczą się w granicach rozsądku, resztą debilna.

Wymiana G4600 na i3? A co to da?

Kolega wyżej proponuje i5 3XXX na sprzedaż, co, autor ma się na starą platformę przenosić i zmienić płytę na 1155 i wywalić DDR4 na rzecz DDR3!?

Kto poleca GT1030 nowe!?

Japierd**e jedyna rozsądna opcja to RX570 4GB nowy + sprzedaż gier z gratisu (za 100zl pójdą z palcem w nosie).

a coś innego czy ciężko? Bo więcej niż 500 zł nie mam jak wydać, więc twoja opcja nie wchodzi w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś innego czy ciężko? Bo więcej niż 500 zł nie mam jak wydać, więc twoja opcja nie wchodzi w grę

Jeśli nie masz jak dołożyć kasy to albo możesz ją UTOPIĆ kupując nowe GT1030 albo przekonać się do kart używanych i zrobić o wiele lepszy interes.

 

Dwa lata temu nowy GTX1050 kosztował 500zl a nawet był za 450, teraz najtańszy kosztuje 559.

 

Z używanych do 500 kupisz z gwarancją RX570 lub GTX1060 3GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowanie pokoparkowego radeona to skrajna głupota. co z tego z ma niby jakaś gwarancję jak padnie po tygodniu i 3 miechy będzie leżał na serwisie u janusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...