Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adriss

Polerowanie szyb Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, chciałbym się tu poradzić czy zna ktoś i mógłby polecić warsztat gdzie w Lublinie polerują szyby samochodowe? Do Lublina mam najbliżej bo u mnie w mieście tego nie robią a szyby też nie chcę zmieniać bo koszta wysokie a szyba sama w sobie pęknięć nie ma za to przeraża ilością tych mikrorys, które w słońcu lub mijając nocą samochody powodują problemy z widocznością.

 

Będę wdzięczny za jakieś info i naprowadzenie na jakiś warsztat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte coś to polerowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy czy robią to dobrze. W poprzednim aucie chciałem wypolerować bo zrobiłem kilka przy skrobaniu zimą to jeden magik od polerek z okolicy, który robi samochody i poleruje również lampy, odradził mi to bo PODOBNO wg jego opinii bardzo łatwo zrobić na szybie 'hologramy', które w słońcu zupełnie uniemożliwiają jazdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy czy robią to dobrze. W poprzednim aucie chciałem wypolerować bo zrobiłem kilka przy skrobaniu zimą to jeden magik od polerek z okolicy, który robi samochody i poleruje również lampy, odradził mi to bo PODOBNO wg jego opinii bardzo łatwo zrobić na szybie 'hologramy', które w słońcu zupełnie uniemożliwiają jazdę.

 

 

nic takiego nie zrobisz.... szyba jest bardzo twarda, a ścierniwo którego się używa mało zbiera z niej. Ogólnie można to porównać do pasty finishowej na padzie do polishingu ( w przypadku lakieru ) :)

 

Ogólnie żeby zrobić hologramy to byś musiał cały czas trzeć mocno bez wody w jednym miejscu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podrzucenie tego linka @DamianH :)

 

Szyby (przednia i tylna) u mnie w świetle wyglądają dramatycznie plus taki cholerny łuk od wycieraczki mam na przedniej, auto na tyle wiekowe, że szkoda wywalać na nowe a polerowanie pójdzie za pół ceny i nie będzie przyszły właściciel kiedyś stękał, że wymieniane. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podrzucenie tego linka @DamianH :)

 

Szyby (przednia i tylna) u mnie w świetle wyglądają dramatycznie plus taki cholerny łuk od wycieraczki mam na przedniej, auto na tyle wiekowe, że szkoda wywalać na nowe a polerowanie pójdzie za pół ceny i nie będzie przyszły właściciel kiedyś stękał, że wymieniane. :D

Ubezpiecz szyby dodatkowo przy okazji OC i wymień za półdarmo. Ubezpieczenie będzie kosztowało pewnie z 5 dych, wymiana później też pewnie tyle samo (jeśli będziesz miał 10, a nie 50% udziału własnego). Ja w ten sposób wymieniłem dwa razy szybę przednią w ciągu miesiąca bo w nową kamieniem oberwałem... 100zł w sumie za obie szyby zapłaciłem plus ubezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...