Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pomocy Mi Potrzeba

~10.000 Głównie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuję Waszej pomocy. Nie wiem jaki mam mieć budżet, temu też dałem okolice 10k. (może być więcej, może być mniej ale chciałbym wraz z monitorem zmieścić się w 15k). Komputer ma mi służyć głównie do LOL, CS, FORTNITE oraz tytuły AAA(ULTRA DETALE-NAJNOWSZE TUTUŁY). Lubię jak wszystko płynnie chodzi, oraz jak jest dobra,konkretna grafika. Fajnie jakbyście mi jeszcze podpowiedzieli w doborze klawiatury, myszki i podkładki- wszystko w tematyce RGB(poza budżetem oczywiście- około 3k), oraz jaki monitor(nie mniejszy niż 27").

 

 

 

Podpowiedzcie też, czy warto wydawać tyle na komputer pod sam gejming(nie będzie streamowania)? Bo jeżeli nie ma sensu(a chciałbym aby ten komputer mi posłużył parę dobrych lat), to z chęcią bym wysłuchał Waszych opinii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to sam sobie odpowiedz. Jak chcesz grać na ultra i pewnie z monitorem 144 Hz skoro płynność ważna, to pewnie i warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, a kwota 10k na kompa to wcale nie tak dużo jakby się mogło wydawać, od stycznia skleciłem 3 kompy na zamówienie gdzie samo chłodzenie wodne przekraczało 20k :E Jeśli ma służyć ładnych parę lat to pchanie się w obecne i5/i7 nie ma sensu bo za rogiem nowe konsole (pod nie jest większość gierek), więc tutaj albo wstrzymasz się z zakupem na premierę i testy nowych ryzenów albo jesteś zmuszony brać i9 :(

Napisz jaka rozdzielczośc Cię interesuje, w co celujesz 4k/60hz czy 1440p/144hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, takie tam drobne :cool::lol2:

"Zmuszony" i ta mina nie zupełnie mnie przekonuje :P Co z tym i9 jest nie tak, że radzisz poczekać?

Bardziej bym wolał 4k, tylko zastanawia mnie jaka jest różnica cenowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod 4K to trzeba inwestować w RTX 2080 Ti, czyli sama karta to ~ 5500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod 4K to trzeba inwestować w RTX 2080 Ti, czyli sama karta to ~ 5500 zł

Nie zapominając o porządnym CPU typu i9 9800X i podsystemie storage składającego się z kontrolera HighPoint Releases Bootable Quad M.2 NVMe RAID SSD7102 + 4 sztuk Samsung 970PRO na NVMe... ;)

Szkoda jednak, że 10000 to stanowczo za mało... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...