Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piteeer62

Czy ten monitor trzeba oddać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracaj to szybko bo BLB straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym BLB, kiedyś takich problemów nie było, mój LG IPS za bodajże 650 zł był prawie idealny. :/

Wymieniaj póki będziesz miał taki, to można uznać za bardzo dobry IPS:

ips-glow-and-backlight-bleed-60cm-distance.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć właśnie przyszedł mi monitor LG 24MK600M-B i zauważyłem placki na ekranie. Czy ten monitor trzeba oddać czy to normalne i nie będzie lepiej? Pozdrawiam https://zapodaj.net/2894ec432dbc3.jpg.html

Rozumiem wiele... zysk, nowe "normy" jakości, marketing itd itp... ale to coś nie powinno nigdy opuścić fabryki, w LG kontrola jakości chyba nie istnieje. Wrzuć to na wykop niech LGkowi zrobi się cieplutko. Oczywiście że zwracaj ten złom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyndas miał podobny. Też się zastanawialiśmy jakim cudem to przeszło kontrolę jakości lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwnie szara ta "czerń", nie ma to jednak jak AOC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro zawiozę do media markt niech sie martwią ale teraz brać znów ten sam czy coś zmienić innego? a fotkę wrzucę na LG na facebooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet, wymagania/oczekiwania, wielkość jaka cię interesuje i coś użytkownicy podpowiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dzisiaj o dobry monitor 24", bo wszystkie są na co nanajmniej dwuletnich matrycach. Dell S2319H powinien być fajny, ale ma prawie błyszczącą matrycę(co daje lepszy obraz). Jeżeli wolisz matową to stary dobry AOC I2381FH/I2481FXH będzie ok, ewentualnie możesz zaryzykować Della SE2419H.

Te nowe monitory z matrycami 23.8" IPS z 75 Hz są jakieś trefne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dell ciekawa opcja, chociaż te 75hz i AMD FreeSync przekonują mnie ale jak zamówię tego lg jeszcze raz i bedzie taka lipa to nie będzie mi się chciało znów to załatwiać. Nie rozumiem produkcji takich monitorów, które produkują z myślą o graczy gdzie odpalasz ciemną grę i widzisz wszędzie placki białe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość osób nie gra w ciemne gry, tylko w Apex, Fortnite, LoL, CS: GO itd., tam różnic nie będzie.

Dobre monitory masz dopiero za 800-900 zł, AOC Q3279VWFD8, AOC C24G1, BenQ EW277HDR, Dell S2419HM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem, ale odpalając jakiś filmik to już to się ukazuje i zaczyna drażnić bynajmniej mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii ta sama matryca, którą masz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może jakieś lepsze kontrole są jeśli kupują matryce a nie produkują jak w przypadku lg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na to nie liczył, w tej sprawie trzeba się liczyć z loterią jeśli oczekujesz czegoś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze starego TN LG W2361V-PF i on nie ma problemu BLB praktycznie wcale. Ja nie wiem co oni w tych czasach produkują. Już miałem zrezygnować z wymiany na nowszy model ale wybrałem Benq z innym typem podświetlania bo to BLB to paranoja i krok wstecz.

 

A co do samego egzemplarza na jaki trafił autor tematu. TRAGEDIA, z takim BLB to jeszcze nie miałem do czynienia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ, bo przynajmniej wiadomo jaką ma matrycę(LG Display LM238WF2-SJK1), za to pokrycie sRGB słabe(tylko 90%).

Czemu nie chcesz tych, które Ci podałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czemu by nie?

Ultrawide to już preferencja, ja wolę 16:9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli brać tego della i tyle nie ma co się zastanawiać.

 

Ja bym wypróbował ultrawide, do grania petarda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...