Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SinnerHD16

smartfon 700-900zł

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

tym razem szukam smartfona w przedziale cenowym 700-900 zł

są tylko 2 wymagania

- porządny aparat

- bateria która długo trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenfone 4, ew dopłacić do zenfone 5 (1100zł). Skoro pytasz o aparat a bateria jest na drugim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 7 lub Zenfone 4 . Pierwszy szybszy , nowszy z lepsza bateria i ciut gorszym aparatem bez OIS. Drugi klasyczny , z bardzo dobrym aparatem i niezłą baterią.

 

Albo dopłać do Zenfone 5 jest za 1050zł , aparat ma lepszy od tych powyżej , do tego wszystkie inne aspekty sa bardzo dobre tylko bateria tak jak w zenfone 4 tylko niezła czyli 1,5 dnia z SOT 6h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Redmi Note 7 w wersji 4/64 będzie bardzo dobrym wyborem w tym przedziale cenowym. Telefon mega wydajny z bardzo dobrą baterią i niezłym aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos też na Redmi Note 7, z portem gcama będzie bardzo porządnie w kwestii zdjęć, a bateria jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że recenzje na razie nie napawają optymizmem co do szybkości działania i stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że recenzje na razie nie napawają optymizmem co do szybkości działania i stabilności.

Na zenfony również się znajdą takie recenzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Zenfony już są, i recenzje zostały zweryfikowane przez użytkowników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Redmi Note 7; aparat jest ok a i mocna bateria 4000 mAh. Sprzęt jest nowy i w recenzjach zbiera dosyć pochlebne opinie.

Z dobrym aparatem i przy okazji NFC do tej kwoty można sprawdzić Moto 6 plus lub Honora 10 lite. Jednak bateria i wydajność na korzyć RN7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Honor 10 lite? Mając w zasięgu takie fotofony jak HTC U Ultra (900zl), zenfone 3, zenfone 4, zenfone zoom s, (650-900zl), aż w końcu zenfone 5 Ty wyskakujesz z honor 10 lite :hahaha:

 

Wymagania są dwa - aparat porządny i bateria. I sensowne propozycje już padły. A taki honor 10 lite to startu do nich nie ma. Note 7 nie oszukujmy się... Fotofonem to on nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszerna recka redmi note 7 - oczywiście aparat chwalony, jeden z lepszych w tej klasie cenowej, a i tym procesorem w jest cenie.

Są telefony może co robią lepsze fotki ale nie są tak wydajne z dobra baterią i tym wyglądem.

Pewnie jak ktoś napisał redmi note 7 Fotofonem nie będzie ale nie można powiedzieć że fotki słabe jak za redmi note 5/6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Redmi Note 5 nie robił słabych fotek :D wydaje mi się że note 7 to podobny poziom chociaz nie wiem czy na pewno robi lepsze.

 

Zenfone 4 na pewno zrobi znacznie lepsze fotki ale w sumie za całokształt i nowszy fon można by na Note 7 się skusić .

 

MI A2 też jest fajny i ma niezłe aparaty chyba lepsze od wszystkich powyższych xiaomi . Do tego czysty system tylko bateria słabsza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...