Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JavixPL

Upgrade mojego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedalem czesci ze swojego PC. Obecnie mam dysk twardy i Gtx 1050ti i planowalem dokupic plyte glowna msi 270 i i5 7600 za 1000zl. Jest to warte tej ceny? Jesli tak to jaki zasilacz i ram do tej płyty w miare dobrych pieniądzach. Lub moze macie jakies propozycje używanych/nowych czesci tak zeby nie przekroczyc 1500zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i5 6600K za 650 na sprzedaż 6600K, do tego jakaś płytka na z170/z270 za 200 i chłodzenie za 100 i mamy 950 PLN za wszystko. Procka możesz podkręcić, aktualnie działa na 4.4GHz 1.27V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprzedalem czesci ze swojego PC. Obecnie mam dysk twardy i Gtx 1050ti i planowalem dokupic plyte glowna msi 270 i i5 7600 za 1000zl. Jest to warte tej ceny? Jesli tak to jaki zasilacz i ram do tej płyty w miare dobrych pieniądzach. Lub moze macie jakies propozycje używanych/nowych czesci tak zeby nie przekroczyc 1500zl.

 

To dobrze że planowałeś tylko, za nie wiele większe pieniądzę masz procesor 6 rdzeniowy 12 wątkowy świetny do gier.

 

https://www.x-kom.pl/lista/5jbfwqyyh

 

Chłodzenie jest nie potrzebne, boxowe amd jest wystarczająco dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ci wielkie za pomoc. Poczekam jeszcze moze ktos podeślę jeszcze jakis ciekawy zestaw do tej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...