Forum PCLab.pl: Ghost of Tsushima - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Ghost of Tsushima PS4 - wątek zbiorczy Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• there is a near zero risk
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 17:02

Ee tam szykuję się świetne zakończenie generacji. Co kilka miesięcy nowy ex. Teraz Days Gone, za kilka miesięcy Death Stranding, zaraz po tym TLoU 2 i na zakończenie generacji Ghost of Tsushima. Cztery duże exy w ostatnim ~roku życia ps4 to całkiem ładny wynik. A po ostatnim exie na ps4 zostanie tylko czekanie na ps5 i na to jakie exy pokażą na nową generację.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 04 Czerwiec 2019 - 17:08

#22 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 17:19

I wszystkie te gry będą dostępne na start PS5 z czego przynajmniej dwie w ulepszonej formie (grafika, rozdzielczość, płynność?). Za kilka miesięcy od premiery TLoU 2 i Ghost of Tsushima to będziesz miał już nową "plejke" z całą masą bajerów. Za parę miesięcy to i Death Stranding ograją wszyscy, bo gra trafi na PC (plotki mówią o 6 miesiącach do max 12). TLoU 2 i Ghost of Tsushima to gry przejściowe między starą generacją a nową te kilka miesięcy niczego już nie zmieni. Prawda jest taka, że Days Gone to był ostatni złoty strzał Sony na PS4. Jest dokładnie tak jak przewidywałem zresztą to nie pierwszy raz, kiedy tak robią, bo z PS3 było to samo ;).

#23 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 17:26

Tak sobie wmawiaj.

Ghost będzie ostatnim.

Ten post był edytowany przez ODIN85 dnia: 04 Czerwiec 2019 - 17:31

#24 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 17:35

Zobacz postazgan, o 04 Czerwiec 2019 - 18:19, napisał(a):

I wszystkie te gry będą dostępne na start PS5 z czego przynajmniej dwie w ulepszonej formie (grafika, rozdzielczość, płynność?). Za kilka miesięcy od premiery TLoU 2 i Ghost of Tsushima to będziesz miał już nową "plejke" z całą masą bajerów. Za parę miesięcy to i Death Stranding ograją wszyscy, bo gra trafi na PC (plotki mówią o 6 miesiącach do max 12). TLoU 2 i Ghost of Tsushima to gry przejściowe między starą generacją a nową te kilka miesięcy niczego już nie zmieni. Prawda jest taka, że Days Gone to był ostatni złoty strzał Sony na PS4. Jest dokładnie tak jak przewidywałem zresztą to nie pierwszy raz, kiedy tak robią, bo z PS3 było to samo ;).

Dla mnie bez sensu czekać rok czy dwa aby ograć grę z poprzedniej generacji jak już na całym necie będą latały spoilery z zakończeń, rozgrywki, a youtube będzie zalany filmikami z np. mega oczekiwanego TLoU 2 itd. Z ps3 to było kapkę inaczej bo pod koniec jej generacji to 720p ogarniane w porywach, mega kuło w oczy. Prosiak ogarnia exy w ~1440p+ więc spokojnie można grać bez obawy o oczy, a te ostatnie exy w końcu są tworzone na ps4 i wycisną ostatnie soki z tej generacji. To po prostu trzeba zobaczyć. A ps5 zostawić pod nowe exy tworzone na tą konsole. Ewentualnie remastery exów z ps4 na powtórne ogranie, które kiedyś tam się pojawią na ps5.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 04 Czerwiec 2019 - 17:40

#25 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 17:56

Ale ja sprzedałem Ps4 za 2.5k zrobiłem interes życia a Wasze tostery będą tylko tracić na wartości.

Nawet się nie wysilaj mu wyjaśniać.

#26 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 18:29

Ale tego aspektu to nawet nie ma co poruszać/rozwijać i nie wiem dla czego kolejny raz jest poruszany. Każdego prywatna sprawa.
Dla mnie strata ~600pln na konsoli za przyjemność grania przez 3-4 lata :E to grosze. Koszt dwóch gier w cyfrze na ps4 :E A gry, każdego indywidualna sprawa co odsprzedaje, a co zbiera. Ja nie wyobrażam sobie odsprzedania mojej cyfrowej kolekcji za grosze, którą zbierałem przez kilka lat. Nie po to te gry kupowałem i kolekcjonowałem.

W sumie to trochę szkoda, że Sony nie ma na E3 bo na pewno by coś by sypnęli więcej o Ghost of Tsushima i innych grach, a tak trzeba czekać nie wiadomo do kiedy :E

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 04 Czerwiec 2019 - 18:41

#27 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 18:46

Zobacz postODIN85, o 04 Czerwiec 2019 - 18:26, napisał(a):

Ghost będzie ostatnim.

Ghost będzie ostatnim tak samo jak TLoU 2 i oba tytuły będziesz miał na starcie PS5 w tym samym roku gdzie widzisz problem? Ile gier z zaległych EX'ów obleciałeś po zakupie PS4 jak już wszyscy je dawno ograli wliczając w to nawet Remastery z PS3 np. TLoU?

Zobacz postlukadd, o 04 Czerwiec 2019 - 18:35, napisał(a):

Dla mnie bez sensu czekać rok czy dwa aby ograć grę z poprzedniej generacji

Ale jaki rok czy dwa? Oba tytuły są zapowiedziane na ten sam rok co PS5. Przenieśli premierę TLoU 2 i Ghost of Tsushima na 2020 to skąd te wieści o roku czekania? Kompatybilność już dawno potwierdzona w dodatku maja działać lepiej.

Zobacz postODIN85, o 04 Czerwiec 2019 - 18:56, napisał(a):

Ale ja sprzedałem Ps4 za 2.5k zrobiłem interes życia a Wasze tostery będą tylko tracić na wartości.

I sam byś sprzedał gdyś mógł co sam przyznałeś

Zobacz postODIN85, o 02 Czerwiec 2019 - 11:00, napisał(a):

Ale tak bym zrobił gdyby była moja po rocznym obcowaniu.

więc?

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:04

#28 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 18:54

Na razie te tytuły są tworzone z myślą o PS4, kiedy wyjdzie ps5 i te gry w kompatybilności wstecznej to dalej jedna wielka niewiadoma. Wyjdzie PS5 to będziemy grać na PS5, ale na razie mamy PS4 i czekamy na na być może najlepszy rok dla exów w historii tej generacji :D

PS5 jeszcze nie miało zapowiedzi tylko się spekuluje, że być może wyjdzie pod koniec 2020 roku.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 04 Czerwiec 2019 - 18:55

#29 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:01

Jak nie wiadoma od ilości newsów portale się uginają trąbią o tej kompatybilności już od dawna a ostanie informacje mówią o tym, że gry z automatu mają być optymalizowane z poziomu PS5 bez udziału dev'ów. Od dawna też mówi się o tym, że Ghost of Tsushima jest tworzony już z myślą o obu konsolach starych i nowych.

#30 Użytkownik jest niedostępny   Amphilyon 

• The continent of Legend
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:02

99% że TloU 2 czy ten Ghost wyląduje na ps5, przecież nie wypuszczą nowej konsoli bez gier jadąc na samych multiplatformach, dla mnie to oczywiste że ze 2-3 gry z tego co niby ma być na ps4 jeszcze to i tak wleci na ps5 i to dość szybko

Ten post był edytowany przez Amphilyon dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:03

#31 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:08

No tak w samym założeniu kompatybilności wstecznej mają działać prosto z płytki czy tam z naszego konta. Ale to będzie dopiero jak wyjdzie ps5. Na razie czekamy na te gry na PS4, na które zostały zapowiedziane i wyjdą w pierwszej kolejności. Również w pierszej kolejności będziemy je ogrywać na PS4. Więc nie wiem po co wybiegać w przyszłość jak już na PS5 drugi raz będziemy przechodzić te tytuły.

Jak wyjdzie PS5 to wtedy będziemy rozmawiać o TLoU 2 na ps5 czy innych grach w kompatybilności wstecznej jak działają i co się zmieniło.

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:10

#32 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:14

Bo sam dokładnie pisałeś o miesiącach czekania

Zobacz postlukadd, o 04 Czerwiec 2019 - 18:02, napisał(a):

Teraz Days Gone, za kilka miesięcy

a kilka miesięcy to dzieli właśnie pojawienie się tych gier też na PS5.

Mnie tam walą stare gry gdyby była możliwość odsprzedawania ich na PC to chętnie bym się ich wyzbył. Interesują mnie tylko nowości rzadko wracam do staroci.

Czekam na nowe wieści i filmiki z Ghost of Tsushima.

Zobacz postAmphilyon, o 04 Czerwiec 2019 - 20:02, napisał(a):

99% że TloU 2 czy ten Ghost wyląduje na ps5, przecież nie wypuszczą nowej konsoli bez gier jadąc na samych multiplatformach, dla mnie to oczywiste że ze 2-3 gry z tego co niby ma być na ps4 jeszcze to i tak wleci na ps5 i to dość szybko

Dokładnie :thumbup:

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:21

#33 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:31

Days Gone to 1.5 roku czekania, jeśli faktycznie PS5 wyjdzie pod koniec 2020 roku, a jak nie to więcej. A dla ps4 szykuję się jak już pisałem świetny okres. PS5 to przyszłość, jak będzie to na nim będziemy grać na razie gramy na ps4 i jeszcze dość długo będziemy na nim grać, aż wyjdzie ps5.

Jak lubisz czekać to czekaj nikt ci nie broni. Ja ogrywam na bieżąco wszystkie gry co mnie najbardziej interesują. A takie hiciory jak TloU 2, to już bez zastanowienia w dzień premiery :E

Ten post był edytowany przez lukadd dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:34

#34 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:41

Skąd Ci się wzięło to Days Gone? Ja nie czekam na ten tytuł i na PS5 też nie będę w to grać. Konkretnie pisane było o Ghost of Tsushima i TloU 2 a te są przeniesione na rok premiery PS5 i jak mam do wyboru ograć to w lepszej jakości to wole poczekać

Sony podzieliło się dodatkowymi szczegółami na temat wstecznej kompatybilności gier, którą ma zaoferować PS5. Przygotowane przez inżynierów Sony oprogramowanie pozwoli zagrać w starsze produkcje z większą liczbą klatek na sekundę.

Źródło: gry-online

Natywne 4K i lepsza płynność więc nawet nie mam zamiaru kaleczyć tych gier na bebechach z tableta

Zobacz postlukadd, o 04 Czerwiec 2019 - 20:31, napisał(a):

A dla ps4 szykuję się jak już pisałem świetny okres.

Jaki świetny okres? Przestój i czekanie na ukochane EX'y i wydanie ich na samym finiszu generacji przed wydaniem nowej. Obsuwy mogą zaliczyć też same gry tego już nie bierzesz pod uwagę ? Już zaliczyły. Death Stranding liczymy czy nie? Marna to pociecha jak gra będzie do oblecenia w lepszej jakości też na PC i żaden z tego EX adekwatna sytuacja jak z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain czy Destiny 2.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:50

#35 Użytkownik jest niedostępny   lukadd 

• PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:50

No nic szkoda, że nie będziesz z nami komentował na forum rozgrywki z tych jak mocno oczekiwanych gier w okresie premiery. No, ale rozumiem to twój wybór.

#36 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 19:55

Będę dzielić się wrażeniami z tych gier, ale już z nowej platformy w między czasie potanieją i połatają :). Zawsze mogę poczytać wstępne opinie czy mamy kolejny hicior od Sony czy tylko dobrą grę.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 04 Czerwiec 2019 - 19:55

#37 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 21:21

Zobacz postlukadd, o 04 Czerwiec 2019 - 20:50, napisał(a):

No nic szkoda, że nie będziesz z nami komentował na forum rozgrywki z tych jak mocno oczekiwanych gier w okresie premiery. No, ale rozumiem to twój wybór.

:lol2:

#38 Użytkownik jest niedostępny   azgan 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 21:28

Zobacz postODIN85, o 04 Czerwiec 2019 - 22:21, napisał(a):

:lol2:

Czasami jak się nie ma już nic mądrego do powiedzenia to zostaje tylko głupawy śmiech a w zasadzie to emotka bo trudno jest wykrzesać z siebie pojedyncze zdanie które miałoby jakiś sens.

Ten post był edytowany przez azgan dnia: 04 Czerwiec 2019 - 21:44

#39 Użytkownik jest niedostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 23:23

Śmiechem to są na razie te Wasze posty. W każdym chyba temacie w dziale PlayStation wieczne ciąganie się za włosy jak te dziewuchy po zakrapianej imprezie i pierdololo jedno i to samo. Za ile kto co sprzedał, aby stratnym nie być i zrobić interes życia. Ten nie będzie czekał tyle czy tam ile, bo zagra we wszystko na PS5 w 4K, no bo jak inaczej. Konsoli nawet nikt na oczy jeszcze nie widział, ale już wiadomo o niej wszystko i każdy jest na 100% przekonany co i jak będzie działać :lol2: Death Stranding na PC to też już pewniak z tego co tutaj widzę. Ile można. Czytać się odechciewa.

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 04 Czerwiec 2019 - 23:31

#40 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Czerwiec 2019 - 23:27

Ja ukradnę PS4 Pro z Media Marktu, sprzedam i przeczekam na PS6. :cool:

• (3 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3