Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Miskov87

Otwieranie portu w TL-WR1043ND

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem z połączeniem z grą the Division 2. Wg supportu otwarcie portów powinno pomóc ale niestety poległem w konfiguracji i potrzebuję pomocy w ustawieniu tego poprawnie w routerze.

 

Wg instrukcji:

 

PRZEKIEROWANIE PORTÓW

 

Umożliwia to bezpośredni przepływ danych pomiędzy serwerem gry a komputerem i z powrotem. Port dla gry The Division 2:

 

TCP: 13000, 27015, 51000, 55000, 55002

UDP: 22000-22032

 

 

Ustawienia routera zazwyczaj są rozdzielone za pomocą zakładek lub stron. Jedna z nich powinna mieć nazwę Przekierowanie Portów (Port Forwarding) lub Serwery Wirtualne (Virtual Servers). W niektórych przypadkach może być to nazwa NAT lub Aplikacje (Applications). Właściwa strona lub zakładka powinna umożliwić Ci wprowadzenie takich danych, jak Lokalny adres IP (Local IP Addresses), Protokół(Protocol) oraz pojedynczy Zakres Portów (Single Port Range).

 

Jeśli strona, którą widzisz na ekranie pozwala na wprowadzenie drugiego zakresu portów lub zewnętrznego adresu IP, oznacza to, że nie jesteś na właściwej stronie lub zakładce. Po odnalezieniu właściwej strony wpisz odpowiednie wartości portów w polach oznaczonych, jako Zakres Portów.

 

 

W polach o nazwie Protokół (Protocol) wybierz odpowiedni protokół jak np. TCP, UDP lub oba (both).

W polu o nazwie Lokalny Adres IP wpisz swój adres IPv4, który został wyświetlony po użyciu komendy ipconfig.

 

i teraz pytanie. Co mam wpisać (i gdzie) w moim routerze.

 

 

Tu (Virtual Servers)

 

image.png.c8ca039d71305feaa6e2023a18481ee4.png

 

Czy tu (Port Triggering)

 

image.png.e6a8e6a4fc96570784a8be36105008cf.png

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu (Virtual Servers)

Tu wpisujesz:

13000
13000
adres IP lokalnego kompa
Wybierasz protokół TCP
Enabled

Dla 22000-22032 wpisujesz 2x i wybierasz UDP. I wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...