Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piko321

Dziwny problem z internetem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie mam dziwny problem z internetem, który pojawił się dzisiaj, a mianowicie mimo tego, że mam internet i mogę swobodnie przeglądać przeglądarkę, to nie mogę zagrać w żadna grę, typu (LOL, TIBIA) oraz połączyć się z jakimkolwiek serverem TeamSpeak, pokazuje jakbym nie miał internetu... Czy ktoś wie co może być na rzeczy?.

 

@ Resetowanie modemu i resetowanie ustawień sieci nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem jakiegoś firewalla w systemie? Wygląda to tak, jakby określone rodzaje połączeń zostały zablokowane w sposób celowy. Możliwe są też gigantyczne pingi, które powodują przedawnienie połączenia i jego odrzucenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem jakiegoś firewalla w systemie? Wygląda to tak, jakby określone rodzaje połączeń zostały zablokowane w sposób celowy. Możliwe są też gigantyczne pingi, które powodują przedawnienie połączenia i jego odrzucenie.

 

Tak mam, domyślnego z Windowsa firewalla, który jest aktywny.

post-588484-1553218564462_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąc, faktycznie zapora sieciowa na stronie dystrubutora internetu byłą wlaczona i musialem ja wylaczyc, tylko nie mam zielonego pojecia dlaczego sie wlaczyla na "Wysoki" poziom... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...