Skocz do zawartości
adriss

SUV do 90k NOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bardzo im się udał ten c5 new c crosser tylko ten 1.2, toż to przy pełnym załadunku będzie zarżnięte na prostej z górki :E

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, no ale jak chce się suva w takim budżecie :heu:

A i tak wydaje mi się, że już po rozeznanie rynku zakup skończy się na 100k+ ;)

Albo na nie-suvie

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ładniejszy jest Peugeot 3008 ;)

 

Kwestia gustu. Niczym Gąsiewska vs Wieniawa :E A jakoś mnie na takie skojarzenie wzięło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki? Chyba nikt nie wymienił go. A stworzony właśnie do miasta. I ma dodatek Marvel :E

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-niro-1-6-gdi-hybrid-141-km-m-ID6BO18i.html#80e4e8033c

 

I jeszcze Mazda z ledami

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-cx-3-skyenergy-led-2-0-121-km-automat-ID6yCXPj.html#7c09b7e354

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sensu plastikowych nadkoli i progów w SUVach. Wygląda to tak źle, że nie mogę na to patrzeć. Ktoś mi to wytłumaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sensu plastikowych nadkoli i progów w SUVach. Wygląda to tak źle, że nie mogę na to patrzeć. Ktoś mi to wytłumaczy?

"W końcu to jest sport UTILITY vehicle, przy zapuszczeniu się w góry, lasy, pola, doły taki plastik łatwiej wymienić niż całe nadkole" powiedziało całe zero użytkownikow SUVów. :lol2:

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sensu plastikowych nadkoli i progów w SUVach. Wygląda to tak źle, że nie mogę na to patrzeć. Ktoś mi to wytłumaczy?

Tak. Mnie się to podoba i nie tylko w SUVach ale też zwykłych kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po 10 latach na polskich zimowych drogach rdza będzie się wysypywać wiaderkami spod tego plastiku, to nie jest nic dobrego ;) a w lekkim terenie i tak większą szkodę na lakierze robią gałęzie, wiem z autopsji 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tym, oprócz Was, zjechałby tym z asfaltu? 8:E

co najwyżej wtedy, gdy droga na posesję jest wysypana żwirem, wyłożona kostką lub kamiennym dywanem. Albo podczas dojazdu pod hotel gdzieś w lesie. Tylko wtedy ;)

 

A po 10 latach to auto ma juz co najmniej drugiego właściciela.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krawężnikach dobrze się skacze. A niektóre miejsca są tak wysoko, że osobówką nie dasz rady się wspiąć bez zahaczenia. A tu cyk cyk i jesteś :E A nakładki mają plusy i minusy. Jak dużo po kamienistych drogach, to są przydatne bardzo. A błoto trzeba wypłukiwać pod ciśnieniem. Wiadomo, że nie wybierze wszystkiego, ale przy regularnym czyszczeniu powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Corsie są na nadkolach plastikowe nakładki. Póki co rdza spod tego jakoś nie wychodzi. Nigdy w ogóle się nie zastanawiałem czy takie coś to wada czy zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładki w CX3 mają ten plus, że jak mi kobieta na rondzie wymusiła i przeryła tylne drzwi, to ładnie szło ten plastik z lakieru zetrzeć ścierką 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładki w CX3 mają ten plus, że jak mi kobieta na rondzie wymusiła i przeryła tylne drzwi, to ładnie szło ten plastik z lakieru zetrzeć ścierką 8:E

 

Ja w Lagunie mam plastikowe nakładki i pewnie dlatego gość któremu przytarłem zderzak dostał całe 0zł z mojego OC :E Przy pisaniu mi mówił, że pewnie cały zderzak do lakierowania :lol2: a pewnie wystarczyło by to podważyć palcem i by zeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem argumenty walorów użytkowych. Ale wizualnie to nie mogę pojąć jak się to może komuś podobać :E Ale dobra, zostawmy to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Corsie są na nadkolach plastikowe nakładki. Póki co rdza spod tego jakoś nie wychodzi. Nigdy w ogóle się nie zastanawiałem czy takie coś to wada czy zaleta.

Corsa w ocynku :P Jedynie lubią się czasem wypiąć, musiałem kiedyś dociskać bo jeszcze trochę i by się zgubiło jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem argumenty walorów użytkowych. Ale wizualnie to nie mogę pojąć jak się to może komuś podobać :E Ale dobra, zostawmy to.

Takie Volvo V90 w wersji CrossCountry podoba mi się bardziej niż zwykłe. Rzuć okiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne choć dla mnie przeciwnie, zwykła wersja lepsza. No ale to akurat mój gust, nie lubię SUV-ów i Crossoverów. Dla mnie ideałem byłby V40 rozciągnięty o ~20cm bo sylwetka i wygląd mi się podobają ale ciasne w środku i mały bagażnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne choć dla mnie przeciwnie, zwykła wersja lepsza. No ale to akurat mój gust, nie lubię SUV-ów i Crossoverów. Dla mnie ideałem byłby V40 rozciągnięty o ~20cm bo sylwetka i wygląd mi się podobają ale ciasne w środku i mały bagażnik.

 

Podzielam opinie na temat suv. Poza tymi dużymi, bo one są fajne, mają własny klimat. Ale te małe to jakieś takie dziwne. Segment C powstaje na bazie seg B

Duże z zewnątrz, małe w środku. Często bez możliwości zjechania z utwardzonej drogi.

Zdecydowane bardziej przemawiają do mnie uterenowione kombi. Same z siebie duże w środku + prześwit, plastiki, które dodają charakteru i 4x4. Wygodniejsze, pakowniejsze, praktyczniejdze. I mniej na zakrętach się wychyla i często można założyć normalne opony :E

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos uterenowionych kombi - dzisiaj widziałem A4 Allroad 2018 - na antracytowych felgach 19" robił wrażenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...