Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

McRochu

Monitor 600-700 zł - 24 cale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję monitora w okolicach 600-700zł. Zastosowanie całkiem ogólne. Granie, filmy, czytanie. Gram dość dużo ale nnie zalezy mi aż tak na jakimś super szybkim 144hz Monitorze. Wystarczy 60-75hz ale z Dobrą jakością obrazu no i żeby dało się przystępnie pograć:)

 

Myślałem o LG 24MP59G-P ma dobre wyniki w rożnych tostach ale wiele też opinii o paskach przy wyższym odświeżaniu, i sam nie wiem czy jest warty kupna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tengo LGka i ja tych pasów nie mam u siebie, a przyglądałem się mocno, żeby je dojrzeć. Za 450zł, w połączeniu z Gtxem 1070 i kablem dp ekstra opcja na gsync:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ze ta wadę miała dana partia sprzętu. Ktoś ma jakieś godne polecenia monitory w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie proponowałbym klasycznie LG 24MP59G. Zwyczajnie cena/jakość wypada najlepiej - za 595 pln najtaniej wg. ceneo w sprawdzonych źródłach.

Dobrej jakości IPS, 24"cale z synchronizacją FreeSync, nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, miałem tego LG upatrzonego już od miesiąca, ale zacząłem czytać informacje o tych pasach na wyższym odświeżaniu i chce się dowiedzieć czy problem jest globalny czy raczej jednostkowy np z jednej wadliwej partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeszukaniu rynku mój wybór padł jednak na Iiyame G-Master GB2530HSU-B1. Ale pytanie trochę z innej beczki. W ten weekend jest promocja w Media Markt i wszystko jest przecenione o wartość Vat i zamiast 700 zł można go kupić za 560. Chciałem zapytać czy w razie problemów z Monitorem, reklamacji są jakieś problemy w Media Markt? jakoś nie ufam pod tym względem tym elektromarketom. Ale z drugiej strony na X-kome kosztuje 140 zl wiecej.. Myślicie ze warto kupić w Media Markt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...