Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zwolejo

Podlaczenie karty

Rekomendowane odpowiedzi

Przesiadam sie wlasnie na 980 ti. I jestem zdziwiony, bo karta ma 8 plus 8 plus 6 pinow energii. Moj zasilacz ma tylko 8 plus 8 zasilania, trzeba wszystkie 3 sloty zasilania podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... 980Ti właśnie tak ma.

Podłącz również 6 pinowe. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadam sie wlasnie na 980 ti. I jestem zdziwiony, bo karta ma 8 plus 8 plus 6 pinow energii. Moj zasilacz ma tylko 8 plus 8 zasilania, trzeba wszystkie 3 sloty zasilania podlaczyc?

A działa Ci na tych 2x8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadam sie wlasnie na 980 ti. I jestem zdziwiony, bo karta ma 8 plus 8 plus 6 pinow energii. Moj zasilacz ma tylko 8 plus 8 zasilania, trzeba wszystkie 3 sloty zasilania podlaczyc?

 

Jesteś pewien, że w wtyczkach 8pin nie ma odłączenia dwóch pinów? W moim zasilaczu jest taki zatrzaśnik i można zrobić normalnie 6pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale napisał, że ma "8 plus 8 plus 6" czyli brakuje mu całej jednej wtyczki. Moim zdaniem jest jednak bardzo prawdopodobne, że na dwóch karta będzie normalnie pracować, dlatego zapytałem wyżej, czy działa mu na na tych dwóch ósemkach. Swoją drogą nie widziałem jeszcze karty z 3 wejściami zasilania a miałem kilka 980 Ti w rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, nie widziałem 980Ti z tyloma wejściami zasilania, max to 2x8pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, nie widziałem 980Ti z tyloma wejściami zasilania, max to 2x8pin

 

;)

 

galax_980ti_3.jpg

 

evga_geforce_gtx_980_ti_kingpin_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co za krowa. Jakby na nią nie patrzeć, miedziany radiator wygląda zacnie. Do takiego modelu zalecany jest pewnie PSU z dwoma wiązkami PCI-E GPU (czyli czterema wtyczkami do grafiki). Akurat mam taki, stary ale jary model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

galax_980ti_3.jpg

 

evga_geforce_gtx_980_ti_kingpin_1.jpg

Zobaczyłem i uwierzyłem :D w pierwotnej wersji posta miałem napisane, że jak takie coś istnieje to proszę podesłać, no i dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...