Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Letho1985

GTX1080 8GB EVGA FTW GW 2021r. X-Kom NOWA CENA 1600zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dziś na sprzedaż kartę graficzną GTX 1080 FTW od EVGA.

 

Jest to moja prywatna karta, służyła mi do gier nie było nią nic "kopane".

 

Została kupiona w Poznaniu w sklepie X-Kom 7.16.2016r. i została zarejestrowana na stronie EVGA i wykupiona dodatkowa 5 letnia gwarancja, zostało jeszcze 859 dni.

 

Karta wygląda jak nowa co zresztą widać na foto.

 

Pracowała w bardzo przewiewnej obudowie z filtrami przeciwkurzowymi zasilana była markowym zasilaczem EVGA G2 SuperNova GOLD 750W.

 

Jestem z osób które szukają optymalnych ustawień dla procesora karty graficznej itp.

 

Moja sztuka pracowała w 100% stabilnie przy zasilaniu 1.V i zegarach wynoszących odpowiednio, 2038MHz dla rdzenia i 11200Mhz efektywnie dla pamięci. I pobierała przy tym max 200W w programach syntetycznych i około 160W w grach.

 

temperatura rdzenia nie przekraczała na takich ustawieniach 65 stopni i w moim odczuciu była praktycznie niesłyszalna.

 

A oryginalnie boost-owała do 2025MHz i 10000MHz dla pamięci. a po wygrzaniu zegary ustabilizowały się na 1925MHz i to wszystko na napięciu 1.030-1.060v. i pobierała do 230W

 

Więc myślę że mój Sweet Spot jest bardzo dobrym poprawieniem fabryki ;)

 

W skład zestawu oczywiscie wchodzi wszystko to co dał producent gdy ją kupiłem.

 

Dodam tylko że, na pewno na tym możliwości OC się nie kończą, ale Ja nie odczuwałem potrzeby by wyciskać z karty ostatnie MHz.

 

W razie pytań prosze śmiało pisać, a na pewno odpowiem na wszystkie pytania.

 

https://allegro.pl/oferta/gtx-1080-8gb-evga-ftw-gw-2021r-4-7916302468

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...