Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mosbi

2070 vs 1080ti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru kupno nowej 2070 lub używanej 1080 ti na gwarancji w mniej więcej tych samych pieniądzach. Warto w tym przypadku lecieć w używkę biorąc pod uwagę skok wydajności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx1080ti jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wydajność obecnej 980Ti ja bym był raczej pesymistą w zakupie Pascala choć parametry są na jego korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakich rozdzielczościach grasz. Wydajność 1080TI na pewno będzie na plus przy rozdzielczościach >=1440p, jeżeli grasz głównie w 1080p to brałbym 2070. 2070 teoretycznie bardziej przyszłościowa, no i nowa. W grach też widać, że jakieś tam implementacje RayTracingu i DLSS też będą. Ogólnie jeżeli chodzi o moje zdanie to 2070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze The Division http://www.pcgameshardware.de/Tom-Clancys-The-Division-2-Spiel-61585/Specials/Benchmark-Test-1277387/2/

 

ghmr1M1.png

 

 

Sam miałem podobny dylemat, ale, że preferuję nowe GPU poszedłem w RTX 2070, jak nie przeszkadza ci używka to bierz gtx 1080Ti.

RTX 2070 w większości gier przy tym samym zegarze jest zwykle gdzieś pomiędzy gtx 1080 a 1080Ti, a czasami w niektórych grach jak widać potrafi nawet doskoczyć bliżej 1080Ti niż 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080ti bedzie wydajniejsza ale jak widac gry ida mocno w dx12 gdzie nawet taka vega poprawia wyniki i Turingi tez sa nastawone na dx12. Ja nigdy nie kupuje uzywek wiec poszedlbym w nowa 2070, do tego masz gre gratis gdzie za 100zl odsprzedaz. 1080ti jedynie bym kupil z dobra gwaranja na przynajmniej 2lata i nie z koparki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone sztuki 1080ti z dłuższą gwarancją i bezkoparkową historią mocno trzymają cenę, bo ich RTX-owy odpowiednik 2080 jest nadal wysoko wyceniony a daje niewiele więcej wliczając w to RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...