Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shadoov

Komputer do 5000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój komputer odmawia powoli posłuszeństwa i zdecydowałem się na kupno nowego. Problem w tym że nie znam się w ogolę na tym (odpadłem od nowinek 2 lata temu) i chciałbym prosić o pomoc.komputer na ok 3 lata chciałbym aby dał rade z grami. Później raczej znów będę wymieniał. budżet to do max 5000 zł. W cenę sama skrzynka Windowsa mam i peryferia też. Wybrałem coś takiego z tym że nie wiem czy to się nadaje:

xkom komputer

Tylko nie wiem czy amd jest dobre czy wystarczy czy nie lepiej coś na intelu i pozostałe komponenty tańsze

Nie znam się na podkręcaniu więc tego pewnie robił nie będę.

Jakby mi ktoś mógł poradzić, pomóc itp będę bardzo wdzięczny. I kwestia jeszcze gdzie go najlepiej kupić przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie, jaki masz monitor?

Zestaw - wstępnie podmienione ramy, obudowa i chłodzenie.

Jeśli bierzesz ryzena to OC jak najbardziej zalecane, nie jest to trudne, a fortis ładnie chłodzi tego procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej wsyzstko gra. Stawiając na maks wydajność zmiana na Intel i5 9400F oraz Gigabyte Z390 UD ale tutaj większych różnic w wydajności nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej wsyzstko gra. Stawiając na maks wydajność zmiana na Intel i5 9400F oraz Gigabyte Z390 UD ale tutaj większych różnic w wydajności nie będzie.

Ryzen 5 2600 po OC będzie lepszym wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...