Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fangiseek

Klatkowanie w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie mam klatkowanie w grach a dokladnie w grze w minecrafcie bez fullscrena odpalonego przy 70 fps na shaderach nie mam klatkowania lecz gdy włącze fullscrena to zaczyna mi strasznie klatkować jakby gra była płynna lecz pojawiały się klatki osobne strasznie to przeszkadza powyzej 120fps juz tego nie ma lecz gdy jest 80 100 to z takim błędem sie spotykam dodam jeszcze że w innych grach tak nie ma

karta geforce gt 820m

i3 4005u

win 10 64bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program Display Driver Uninstaller i najnowsze sterowniki ze strony ze strony Nvidii.

 

1. Odepnij kabel sieciowy / rozłącz się z siecią WiFi

2. Uruchom DDU w trybie awaryjnym (lub zaznacz w programie Opcje > "Pokaż wiadomość o trybie awaryjnym podczas uruchamiania" i uruchom program ponownie, wybierając z listy tryb awaryjny).

3. Gdy już program uruchomi się w trybie awaryjnym, wybierz opcję Nvidia z listy po prawej stronie i daj "Usuń wszystkie sterowniki i uruchom ponownie" na górze.

4. Po uruchomieniu systemu zainstaluj sterowniki, uruchom ponownie komputer i połącz się z siecią.

 

Miałem taką przypadłość z Rocket League. Tylko w tej grze miałem przycięcia pomimo wysokiej liczby klatek. Co ciekawe, na trzech komputerach i za każdym razem przeinstalowanie sterowników pomagało więc zaczął bym od tego.

Rozumiem, że OptiFine masz wgrane? Bez tej modyfikacji, czasem gra jest niegrywalna nawet na przyzwoitym sprzęcie.

 

Edit: Próbowałeś włączyć V-Sync? Wątpię by w takim laptopie był ekran 120Hz i była potrzeba katować sprzęt w tej grze większą ilością FPS niż ekran jest w stanie wyświetlić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...