Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LegiaWarszawa

jak "przerobic" gre ze steam?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, mam org kupiona gre do ktorej sa rozne mody. Te patche wymagaja konkretnej wersji gry dlatego ja kupilem.

Jak moge taka gre ze steama uruchomic bez steama (tak zeby jakiegos bana nie wyrwac na steam) i zeby sobie wrzucic takie mody i grac offline - gram tylko z kompem w ta gierke.

Czy ktos sie bawil w takie rzeczy i wie co mozna zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze raz i powoli? Zacznij od podania gry. Ogólnie za modowanie singla jeszcze nikt bana nie dostał z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamecopyworld.com (idź do GAME INDEX) tylko na tej stronie nie ma czasem wersji takiej jak na Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narmiak ale czego nie rozumiesz? Jak odpalic gre steamowa zeby nie dostac bana i móc ja zmodowac nieoficjalnymi plikami? Najlepiej jakby dzialala w ogole bez steama. Zupelnie obok. Gra to PES 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mody wymagają wcześniejszej wersji gry to nawet starszy crack na wersji steamowej nie pomoże bo się nie uruchomi bo ma nowsze pliki. Byś musiał ściągnąć pierwotną wersję gry i doinstalować manualnie łatki wymagane dla tej modyfikacji której chcesz.

Poza tym bana w tej grze byś nie wyłapał bo gra nie ma VAC. Bladego pojęcia nie masz jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narmiak ale czego nie rozumiesz? Jak odpalic gre steamowa zeby nie dostac bana i móc ja zmodowac nieoficjalnymi plikami? Najlepiej jakby dzialala w ogole bez steama. Zupelnie obok. Gra to PES 2019.

 

Nie rozumiem, w czym jest problem. Steam nie banuje za modyfikowanie plików do gier singlowych. Bana możesz dostać najwyżej, jeżeli sama gra posiada system zabezpieczający przeciwko oszukiwaniu w grach online ale to już jest niezależne od Steama.

Z tego co widzę jedyne, o co musisz się martwić, to nadpisanie zmodyfikowanych plików przez Steam podczas aktualizacji lub wymuszenia weryfikacji plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES19, ja normalnie logowałem się do steama, gra działała, tutaj chodzi o to, że mod, patch do PESa uniemożliwi granie online, więc tak długo jak nie będziesz grać online, nie włączysz aktualizowanie składów online, to ani się nie zepsuje gra- pomiesza, ani nie dostanie żadnego bana LOL. Pierwsze słyszę, PES do grania online wymaga pobrania składów online, więc nadpisze każdego moda, albo gra się wykrzaczy... tyle w temacie :thumbup:

 

Ludzie ściągają mody, patche nowe ligi, składy i grają z kompem w ligę Master League itd. Sam tak robiłem.

 

Ba ściągałem moda, patcha zwał jak zwał, który zmieniał tylko koszulki, trofea, nazwy zespołów na oryginalne, ale składów nie ruszał, i mogłem grać online w My Club czy normalny meczyk online. Była o tym mowa w temacie o PES19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mody wymagają wcześniejszej wersji gry to nawet starszy crack na wersji steamowej nie pomoże bo się nie uruchomi bo ma nowsze pliki. Byś musiał ściągnąć pierwotną wersję gry i doinstalować manualnie łatki wymagane dla tej modyfikacji której chcesz.

Poza tym bana w tej grze byś nie wyłapał bo gra nie ma VAC. Bladego pojęcia nie masz jak to działa.

Jak co dziala, VAC? Nie o to pytalem, i tak, nie wiem jak to dziala, nigdy mi ta wiedza nie byla do niczego potrzebna:)

 

PES19, ja normalnie logowałem się do steama, gra działała, tutaj chodzi o to, że mod, patch do PESa uniemożliwi granie online, więc tak długo jak nie będziesz grać online, nie włączysz aktualizowanie składów online, to ani się nie zepsuje gra- pomiesza, ani nie dostanie żadnego bana LOL. Pierwsze słyszę, PES do grania online wymaga pobrania składów online, więc nadpisze każdego moda, albo gra się wykrzaczy... tyle w temacie :thumbup:

 

Ludzie ściągają mody, patche nowe ligi, składy i grają z kompem w ligę Master League itd. Sam tak robiłem.

 

Ba ściągałem moda, patcha zwał jak zwał, który zmieniał tylko koszulki, trofea, nazwy zespołów na oryginalne, ale składów nie ruszał, i mogłem grać online w My Club czy normalny meczyk online. Była o tym mowa w temacie o PES19

No to jak mozna miec maksymalnie aktualne składy i prawdziwe nazwy klubow stroje itp? Najpierw update z menu gry a potem na to mod? W temacie PES pytalem o mody ktore warto szukac i nikt nie odpisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytales o mody ktore warto szukac tylko moda na ekstraklase z tego co pamietam, ktory bylby nakladka na innego moda

Mod z ekstraklasa jezeli taki istnieje zmodyfikuje sklady czyli juz przez interenet nie pograsz.

 

Nie wiem 30sekund w google i mam to:

forum pes

Ogolnie poszukaj forum tematycznych, tam dostaniesz lepsza pomoc niz na forum ogolnikowym o tematyce niezwiazanej z PESem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem o moda ogolnie + ekstraklase patch zeby jeszcze na to doinstalowac, tutaj moj post:

Czesc, z 8 lat nie grzebalem w pesie:)

Chcialem zainstalowac to http://pesmultiverse...e-5-0-released/

Nastepnie - czy tu mam update skladów do w miare aktualnych?

 

Jesli tak, jak na to doinstalowac Ekstraklase (skad ja pobrac?) oraz czy da sie zrobic jak kiedys polskie przyspiewki z trybun? :)

 

Na forum tematycznym nikt nie odpisuje od 18 marca, raczej szybciej bedzie tutaj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...