Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dominix1910

[4000-5000zl] Laptop do obróbki filmów 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znajomy szuka laptopa do pracy na filmami (trochę podróżuje więc potrzebuje coś "kompaktowego") w 4k.

Nie wiem na czym dokładnie pracuje, jaki program, tyle że szuka czegoś w cenie ok 5tys.

Dał mi przykładowy model: Mój link więc coś podobnego,lepszego, tańszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie bardzo nadaje. Twój kolega potrzebuje laptopa z mocnym CPU i najlepiej profesjonalnym GPU. Może być używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest profesjonalna obróbka czy coś do pracy, nie wiem co ma obecnie za sprzęt, i zapewne szuka nowego z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest profesjonalna obróbka czy coś do pracy, nie wiem co ma obecnie za sprzęt, i zapewne szuka nowego z gwarancją.

 

to właśnie amatorska obróbka na amatorskim sprzęcie jest wyzwaniem, ekstremalne kodeki, kontenery pokroju mkv, filmy z kamer sportowych z dużym klatkarzem i na ogół każdemu się wydaje, że to powinno z palca działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie amatorska obróbka na amatorskim sprzęcie jest wyzwaniem, ekstremalne kodeki, kontenery pokroju mkv, filmy z kamer sportowych z dużym klatkarzem i na ogół każdemu się wydaje, że to powinno z palca działać...

 

on to juz robi jakis czas z tego co widze, potrzebuje po prostu troche nowszej i wydajniejszej maszyny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on to juz robi jakis czas z tego co widze, potrzebuje po prostu troche nowszej i wydajniejszej maszyny i tyle.

 

ale ja nie mówię że nie, tylko tak wrzuciłem, bo ta "amatorska" obróbka to na ogół jest najcięższa dla komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...