Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

patryg4

Płyta główna się uruchamia, obrazu brak.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam problem dotyczący mojej płyty głównej.

Do rzeczy, gdy uruchamiam płytę główną włącza się, wentylator procesora się kręci na 100%, a obrazu niema.

Co najdziwniejsze na mojej płycie jest dioda wskazująca czy jest napięcie, i przy normalnym starcie ta dioda gaśnie, lecz przy dzisiejszych próbach świeciła nawet po uruchomieniu.

Płytę resetowałem kilka razy zworką, a także wyjęciem baterii na ok. 30min, nic się nie zmieniło.

Testowałem ją na różnych procesorach, w różnych konfiguracjach ramu, a także na dwóch kartach graficznych w obu slotach PCI-E. I nadal nic.

Wentylator procesora się kręci, przy GT 520 wentylator też się kręci, lecz przy HD7970 wentylatory grafiki milczą.

Płyta główna to Foxconn P35A, procesory to Xeon X5460, i dwa różne Core 2 Duo, zasilacz to Antec 650W NeoPower 80plus.

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten Xeon to był modowany? bo normalnie to jest pod podstawke LGA771 a nie 775

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten Xeon to był modowany? bo normalnie to jest pod podstawke LGA771 a nie 775

 

No oczywiście że modowany, a w płycie wgrany bios z mikrokodami, używałem już tego zestawu od jakiegoś roku, a teraz taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałeś zasilacz? jeśli tak to może płyta już ze starości pożegnała się z ziemskim padołem raczej mało prawdopodobne, że różne procesory i karty graficzne na raz wyzionęły ducha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...