Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LoX

Jakie urządzenie wielofunkcyjne mono do domu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego do domu. Główne wymagania to WiFi i jak zwykle w miarę rozsądne koszty eksploatacji (zamienniki). Jako, że kompletnie nie siedzę w temacie, a rynek jest "zapchany" rożnymi modelami, wolę zdać się na kogoś kto ma jakieś doświadczenie w tej materii. Zatem co polecacie, co w tej chwili jest na topie? Budżet... hmm... fajnie by było zmieścić się w 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak w temacie, poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego do domu. Główne wymagania to WiFi i jak zwykle w miarę rozsądne koszty eksploatacji (zamienniki). Jako, że kompletnie nie siedzę w temacie, a rynek jest "zapchany" rożnymi modelami, wolę zdać się na kogoś kto ma jakieś doświadczenie w tej materii. Zatem co polecacie, co w tej chwili jest na topie? Budżet... hmm... fajnie by było zmieścić się w 500zł.

 

Tanie zamienniki i najlepszy imo stosunek cena/jakość: Brother, np. Brother DCP-1623WE

 

Ja używam 1512E, ale moja nie ma Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za sugestie, wstępnie wybrałem HP LaserJet Pro M28w, ale może faktycznie warto do tego Brothera dołożyć, bo org. toner na 1500str można kupić w okolicach 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za sugestie, wstępnie wybrałem HP LaserJet Pro M28w, ale może faktycznie warto do tego Brothera dołożyć, bo org. toner na 1500str można kupić w okolicach 90zł.

Brother - toner na około 700 stron (podają że 1000) na aledrogo 17 zł z KW. Jakość bez różnicy w porównaniu do startowego oryginału, przynajmniej ja nie zauważyłem. Drukuje około 10 - 30 stron dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...