Skocz do zawartości
transformator

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bardzo mi się podoba, w trzy dni mam wyższy poziom, niż w dwójce w półtorej tygodnia, mam tylko problem z oznaczeniami misji ...

Nie wiem, które misje są główne, które poboczne i które dotyczą której planety i zamiast robić poboczne, głównie lecę głównym wątkiem, mogli to lepiej, czytelniej opisać, a może ja się na tym nie znam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lis22 - u mnie był wyraźny podział na misje główne i poboczne w menu misji. Zaznaczasz i później na mapie możesz sprawdzić gdzie jest konretna misja.

 

Przejście gry zajeło mi w coopie (jedna osoba + ja , gunner i siren) 23 godziny wykonując kilka misji pobocznych na normalnym poziomie trudności. Gra bardzo fajna. Jedyne co przeszkadza to stosunkowo łatwa walka z bosami.

Edytowane przez adrian1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super, ale ma bugi - miałem kilka, przez które musiałem restartować grę. Do tego kilka CTD i bluescreenów (gdzie ostatniego widziałem ze 2 lata temu). Miej odpowiedni build, wyfarm odpowiednie bronie o masakruj wszystko na mayhem 3 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z kuzynem co weekend i bugów w samej grze jeszcze nie mieliśmy, no, jedynie raz kuzyn się gdzieś zawiesił ale ze swojej winy :D

 

Inna kwestia, jemu wywalało grę, ale okazało się, że przy niektórych kartach koniecznie trzeba mieć najnowsze sterowniki, druga sprawa, że początkowo Epic Launcher sam nie aktualizował gry i dopiero po weryfikacji okazało się, że brakuje patcha (przez co gra mu nie chciała wystartować a u mnie bez problemu).

 

Tak więc jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to my oceniamy grę wysoko i bardzo podoba nam się skakanie oraz oznaczanie (te drugie bardziej ubogie) jak w Apexie, dzięki temu gra się dużo płynniej. W Pre-Sequelu co prawda skakało się bardzo wysoko na innej planecie, ale to jednak nie to samo ;) tam te wszystkie ruchy wydawały się powolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu wydali wersję demo, także będzie można sprawdzić jak bardzo beznadziejna jest ta gra i jak dobrze zrobiłem jej nie kupując.

 

Nie rozumiem dlaczego nie ma dzisiaj wersji demo gier. Wystarczyłoby udostępniać grę w całości np na 2h. To jest wystarczająca ilość czasu żeby sprawdzić czy gra mi się podoba czy nie i czy warto na nią wydawać 200zł a tak muszę czekać aż to zrobią za wydawców gier wiadomo kto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu wydali wersję demo, także będzie można sprawdzić jak bardzo beznadziejna jest ta gra i jak dobrze zrobiłem jej nie kupując.

 

Nie rozumiem dlaczego nie ma dzisiaj wersji demo gier. Wystarczyłoby udostępniać grę w całości np na 2h. To jest wystarczająca ilość czasu żeby sprawdzić czy gra mi się podoba czy nie i czy warto na nią wydawać 200zł a tak muszę czekać aż to zrobią za wydawców gier wiadomo kto.

Szmiesza mnie takie komentarze, piszesz ze gra beznadziejna ale demo sciagasz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejna bo jedynka i dwójka mi nie podeszły, widziałem gameplay trójki i dlatego tak uważam. Ale zawsze jest możliwość że mi podejdzie.

 

Tak samo sceptycznie podchodziłem do the outer worlds i po 2h dema wiedziałem że to jest to. Od razu kupiłem oryginał i grałem dalej. I tak robię zawsze. Demo, sprawdzam - pasuje kupuje, nie pasuje kasuję i do widzenia.

 

Gdyby te gry kosztowały 20zł to miałbym to w dupie czy mi gra podejdzie czy nie, ale jeżeli one kosztują po 200zł i więcej to w jaki sposób mam się sam przekonać czy mi gra podejdzie.

 

Oglądanie gameplaya nie zawsze sprawia że potem faktycznie chcę w taką grę grać. Pomimo że na filmiku wyglądała spoko ale...

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odstawiłem na półkę i czekam na kolejny duży patch bo aktualnie nie mam co w grze robić. Bezsensowna farma po nic mnie nie kręci. W patchu mają dać większy bank (to co jest teraz to jakaś patologia), loot ma być rozdzielony na konkretnych przeciwników czyli np Lyuda będzie lecieć tylko z konkretnego bossa itd. Ponadto ma być nowy poziom Mayhem 4 z dedykowanym lootem. Wszystko ponoć pod koniec listopada czyli akurat pewnie do tego czasu skończę RDR2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skasowałem tą beznadzieje. Nawet nie skończyłem jej ściągać. Twoja opinia mnie przekonała. Tam gdzie jest bezsensowny loot tam mnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu się 1 i 2 nie podobały to granie w 3 jest marnowaniem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, właśnie zaczynam grę w Borderlands 3 i się zastanawiam czy wybrałem dobrą postać, jest to Zane. Polecacie tą postać czy FL4K ? i ostatnie pytanie, czy jak zacząłem grę z Zane to czy będę mógł podczas gry zmienić sobie jakoś postać na inną jeśli mi się ta nie spodoba czy trzeba zaczynać grę od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, właśnie zaczynam grę w Borderlands 3 i się zastanawiam czy wybrałem dobrą postać, jest to Zane. Polecacie tą postać czy FL4K ? i ostatnie pytanie, czy jak zacząłem grę z Zane to czy będę mógł podczas gry zmienić sobie jakoś postać na inną jeśli mi się ta nie spodoba czy trzeba zaczynać grę od nowa ?

 

Zmienić nie będziesz mógł. Trzeba grać wszystko od nowa więc nie każdemu się chce. No chyba że zapisujesz save lokalnie to wtedy można od kogoś przegrać gotową postać.

Zane jest ok. Po ostatnich buffach ma kilka buildów które są porównywalne z resztą więc bez paniki. Gra jest tak skonstruowana że nawet słabszą postacią da się efektywnie farmić w trybie offline (np. hoarder w Jackobs Estate albo Captain Traunt czy Chupa). Leci cała masa unikatów więc prędzej czy później wyfarmisz itemy potrzebne do najlepszych buildów i będziesz niszczył wszystko. A jak już to zrobisz to się okaże że nie masz co robić dalej i odstawisz grę na półkę (jak ja) :P

Edytowane przez Shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić nie będziesz mógł. Trzeba grać wszystko od nowa więc nie każdemu się chce. No chyba że zapisujesz save lokalnie to wtedy można od kogoś przegrać gotową postać.

Zane jest ok. Po ostatnich buffach ma kilka buildów które są porównywalne z resztą więc bez paniki. Gra jest tak skonstruowana że nawet słabszą postacią da się efektywnie farmić w trybie offline (np. hoarder w Jackobs Estate albo Captain Traunt czy Chupa). Leci cała masa unikatów więc prędzej czy później wyfarmisz itemy potrzebne do najlepszych buildów i będziesz niszczył wszystko. A jak już to zrobisz to się okaże że nie masz co robić dalej i odstawisz grę na półkę (jak ja) :P

 

Dzięki, mam jeszcze pytanie, bo wychodzi teraz Red Dead Redemption i chciałbym tego Borderlandsa jednak przejść szybciej. Więc moje pytanie, czy da się ukończyć grę przechodząc tylko wątek fabularny ? Czy będzie trudno ją przejść i trzeba będzie robić poboczne questy i farmić żeby zdobyć lvl i lepszy ekwipunek ? :)

Edytowane przez xSnax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to poziom przeciwników jest z góry ustalony na lokację na pewnym poziomie ale skaluje się w górę. Czyli jak za bardzo będziesz cisnął do przodu to możesz mieć za niski poziom w stosunku do tego co było przewidziane i może być ciężko. Jak robisz wszystko to będziesz miał za duży poziom i wtedy gra sama podciąga poziom przeciwników do twojego. Ja sobie wymyśliłem że zrobię sobie jeszcze FL4KA i cisnąłem tylko fabułę i już na drugiej planecie miałem 2 poziomy za mało do przewidywanego.

Sugeruję odstawić Borderlands 3 na półkę ograć RDR2 i wtedy wrócić. Wtedy pewnie wyjdzie patch (koniec listopada) co ma pozmieniać bardzo dużo więc luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to poziom przeciwników jest z góry ustalony na lokację na pewnym poziomie ale skaluje się w górę. Czyli jak za bardzo będziesz cisnął do przodu to możesz mieć za niski poziom w stosunku do tego co było przewidziane i może być ciężko. Jak robisz wszystko to będziesz miał za duży poziom i wtedy gra sama podciąga poziom przeciwników do twojego. Ja sobie wymyśliłem że zrobię sobie jeszcze FL4KA i cisnąłem tylko fabułę i już na drugiej planecie miałem 2 poziomy za mało do przewidywanego.

Sugeruję odstawić Borderlands 3 na półkę ograć RDR2 i wtedy wrócić. Wtedy pewnie wyjdzie patch (koniec listopada) co ma pozmieniać bardzo dużo więc luzik.

 

Więc jednak odinstaluje, bo gra jest spoko ale wole RDR2 a do tego jak wyjdzie patch w listopadzie to po zakończeniu RDR2 zagram sobie w Borderlandsy. Dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś podzielić, jak ulepszać postać Fl4K w drzewku rozwoju ?

Ograłem tytuł postacią Zane i jestem na 100% pewny, że źle dobrałem odpowiednie ulepszenia.

Nie do końca potrafię poprawnie przetłumaczyć opisy Skilli w drzewku rozwoju postaci :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sama gra nie jest zła, ale co się dziwić, że została słabo oceniona przez graczy jak jest pełna bugów i niedopracowań.

 

Taki to hit, że od premiery, która miała miejsce zaledwie 13 września 2019 nikt już o niej nie pamięta, nie mówi i sprzedaż leci na pysk (good job :thumbup:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, na zagrmanicznych dużych forach coś tam jeszcze piszą o tej grze. Pclab to taki zaścianek growy tu mało co się pisze.

 

Sama gra nigdy nie była żadnym hitem, średniak i w całokształcie nie jest zła. Tyle, albo aż tyle. Po patchach też trochę bugów ogarnęli. Ale ja i tak tego nie tykam, jest masa lepszych gier do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zwiększyć poziom gracza powyżej 50 level ?

Zaczynam grę + i mam 50 level i nic więcej nie idzie wbić, a pozostało mi jedno całe drzewko rozwoju nie tknięte.

Szkoda, bo postać nabrała by wigoru.

 

W pierwszym borderlandzie też był ten problem z levelami i wydano patch, który podbił postać do 69 levela.

Może w B3 da się ten level w plikach .ini podnieść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jeszcze w to ktokolwiek ? :D Zastanawiam się czy kupić na przecenie, ponoć ma być crossplay pomiędzy steam'em a epic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest na tyle połatana, że na GTX 1060 da się w to zagrać sensownie w 60 klatkach na średnio-wysokich detalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ja na GTX 1050Ti na nisko/średnich miałem 70-80 fps ze spadkami do 60, tak więc powinieneś dać rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest na tyle połatana, że na GTX 1060 da się w to zagrać sensownie w 60 klatkach na średnio-wysokich detalach?

 

Pewnie, że się da na 1060.

Właśnie na takiej karcie przeszedłem grę i jest klawo.

 

p.s... gra jest bardzo trudna, gdy gramy drugi raz i odblokujemy 3 poziom trudności.

Jak ktoś lubi takie rozwałki, to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się wydaje, czy ta część jest lepsza od kultowej "Dwójki". Tam mam wygrane ponad 120h. Warto brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...