Skocz do zawartości
transformator

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale rakowo

Super Deluxe Edition: 429,99 zł

 

bazowa wersja gry,

wszystkie elementy z wersji Deluxe,

4 pakiety DLC z rozszerzeniami fabularnymi, zawierające nowe, przygody, misje i wyzwania,

skórka broni Butt Stallion, błyskotka na broń i modyfikacja granatu,

kupując w przedsprzedaży otrzymujemy złotą błyskotkę i złote skórki uzbrojenia pasujące do wszystkich broni w grze.

Normalnie biere trzy na preordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wymyślą, z trailera ciekawe jest, że "odkrywaj planety", bo jeśli zrobią Borderlands 2.5 to będzie nundno i zupełnie jak Far Cry'je robią : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych boostów do XP to do Borderlands 2 były dokładnie takie same. Krótką pamięć macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy w SP z jednej strony whatever bo to SP ale z drugiej rodzi się pytanie czy gra nie jest konstruowana z uwzględnieniem boost'ów czyli grind jeszcze bardziej grindowy.

Pierwszy taki przypadek by to nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Muve to nawet opylają kolekcjonerkę bez gry :E

 

Za 600 zł.

 

Takimi praktykami powinien ktoś się zająć... oczywiście wydawca ponosi odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Muve to nawet opylają kolekcjonerkę bez gry :E

 

Za 600 zł.

 

Takimi praktykami powinien ktoś się zająć... oczywiście wydawca ponosi odpowiedzialność.

Do tego gra za 429zł i wychodzi razem 1029 za grę. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie polskich napisów.

 

Jak ktoś chce sprzedać u nas grę bez Polskich napisów za 260 zł? Naprawdę brak w tym dobrego smaku. Borderlands 2 i Pre Sequel też były bez napisów, ale kosztowały w okolicach 100 zł.

 

Do tego gra za 429zł i wychodzi razem 1029 za grę. szczerbaty.gif

 

Za tyle to już można dobry CHIŃSKI telefon mieć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki bez gry to już nie pierwszy raz tak było. Więc nie rozumiem zdziwienia. Boosty do XP, możliwość grania kilka dni przed premierą posiadając wersję delux czy ultimate też nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się piszę na grę w co-opie?

Jedynkę przeszedłem 3x, dwójkę 2x, pre-sequel nigdy nie skończyłem bo czułem już przesyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się piszę na grę w co-opie?

Jedynkę przeszedłem 3x, dwójkę 2x, pre-sequel nigdy nie skończyłem bo czułem już przesyt.

 

Ja Presequel skończyłem ale na 2 podejście nie miałem już sil. za dużo łażenia tam i spowrotem po tych samych mapkach.

 

A 3 jeszcze nie wiem czy bede bral na EGS, chyba że będą z kluczykowni tanie keye. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wk*rwia mnie ta wyłączność na EPIC. Nie tak to powinno wyglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ja i tak kupię po jakimś roku wersje GOTY, bo sama gra bez dodatków będzie nudna. Tak jak teraz parę dni temu dokupiłem sobie wszystkie dodatki do Borderlands 2 do wersji GOTY i się gra świetnie.

 

Obawiam się tylko, że gra może okazać się średniakiem, albo gniotem w porównaniu do drugiej części.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko, że gra może okazać się średniakiem, albo gniotem w porównaniu do drugiej części.

Ja wykorzystałem okazję i gram w zremasterowaną jedynkę.

 

Strasznie mi brakuje opcji customizacji broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawili w remasterze odswiezanie ekranu? Po zmianie na 144hz wraca do... 33hz. Inna sprawa, da rade ustawic celowanie jednym kliknieciem, a nie tylko w trybie hold?

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał do Borderlands GOTY Enhanced "No Toggle ADS":

 

Documents/MyGames/BorderlandsGOTY

 

Within WillowInput.ini:

Find:

Bindings=(Name="RightMouseButton",Command="advancedbutton bAdvancedButtonAux5")

 

Replace with:

Bindings=(Name="RightMouseButton",Command="ToggleAimOn")

Bindings=(Name="ToggleAimOn",Command="StartAltFire | setbind RightMouseButton ToggleAimOff")

Bindings=(Name="ToggleAimOff",Command="StopAltFire | setbind RightMouseButton ToggleAimOn")

 

Musi być to wprowadzone na samym dole sekcji: WillowGame.WillowPlayerInput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2080ti to jednak za mało

Śmiech na sali do takiej rysunkowej grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali do takiej rysunkowej grafiki?

Mamy kandydata na żart roku, o ironio że Bordersy3 wyszły obok Gearsów5 i teraz porównać sobie jak wyglądają GoW5 a Bordersy3 i jak chodzą, no na logikę to coś tu ewidentnie spieprzono może pod ziemią karta jeszcze liczy drugi taki świat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie nie wygląda to jakoś pozwalająco wydaję mi się że nawet podobnie do 2 więc skąd takie kosmiczne wymagania? Ta gra ma jakiś RT czy to tak na sucho lipnie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, gra powstała we współpracy z AMD.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę coś tam grałem kilka miesięcy temu w B2 z texturami 4k. W rozdzielczości 4k moje GPU się tam wręcz nieraz nudziło. Teraz B3 jak patrzę po youtube to jakoś specjalnie się nie różni od dwójki, a wymagania kosmos, na pewno nie adekwatne do tej grafiki i zajeżdża nawet 2080Ti :E Postemp :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę coś tam grałem kilka miesięcy temu w B2 z texturami 4k. W rozdzielczości 4k moje GPU się tam wręcz nieraz nudziło. Teraz B3 jak patrzę po youtube to jakoś specjalnie się nie różni od dwójki, a wymagania kosmos, na pewno nie adekwatne do tej grafiki i zajeżdża nawet 2080Ti :E Postemp :lol2:

Toż to Gearbox, wiadomo kto tam rządzi, najbardziej kłamliwy i chciwy człowiek w branży, po lekturze w CDA o nim, nie lubię gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te wymagania to jakiś chory żart. Musieli to specjalnie podbić, innej opcji nie ma. Gra ma wyższe wymagania tylko dlatego, że wychodzi 7 lat później od swojej poprzedniczki, a nie dlatego że lepiej wygląda, czy choćby ma lepszą fizykę lub AI. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie ma tragedii w FHD, nie znaczy że wszystko jest w porządku. Twórcom należy się bojkot tak dla zasady, żeby nauczyli się robić porządnie gry. Co oczywiście i tak nie nastąpi. 

 

Możliwe też, że trochę się rozpędziliśmy i po prostu ustawienia high/ultra mają jakieś nierealne detale, których nie widać, a które zarzynają każde GPU.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to Gearbox, wiadomo kto tam rządzi, najbardziej kłamliwy i chciwy człowiek w branży, po lekturze w CDA o nim, nie lubię gościa.

Daj linka lub napisz w jakim numerze był ten art.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...