Skocz do zawartości
transformator

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Daj linka lub napisz w jakim numerze był ten art.

Też bym chętnie poczytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1080p, high RTX 2060 zalicza nawet małego dropa poniżej 60fps. Patrząc po tym jak to wygląda to RTX 2060 powinien w ultra trzymać 60fps. Dopiero ustawienia medium dają solidnego kopa.

 

9hTo8v59B7FhE8yBuUQovK.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajeżdża nawet 2080Ti :E Postemp :lol2:

 

Może razem z grą jakiś miner się załącza "tak przy okazji" my pogramy, a developer kilka monetek dostanie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka lub napisz w jakim numerze był ten art.

 

 

Też bym chętnie poczytał.

 

W 07/2019 numerze, jeszcze na CDA pisali że sobie Randy przywłaszczył 12 mln $, poczytajcie, ten gość to ******* powinni go zamknąć w pudle.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe też, że trochę się rozpędziliśmy i po prostu ustawienia high/ultra mają jakieś nierealne detale, których nie widać, a które zarzynają każde GPU.

Na PC Gamerze jest analiza wpływu różnych efektów na wydajność. Zaznaczają przy tym, że należy spodziewać się day-one patcha, bo parę sporych problemów technicznych jest.

 

https://www.pcgamer.com/borderlands-3-system-requirements-settings-benchmarks-and-performance-analysis/

 

A co do Randy'ego - wystarczy sobie wpisać jego personalia w google i przejść pod zakładkę wiadomości. Same afery.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. 1070 mocniejszy niż 2060? Czy oni całkowicie zignorowali WSZYSTKIE atuty archi Turing? :E

Tylko w 4K, vramu brakuje. W fullhd RTX jest wydajniejszy o nieco ponad 10%.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jakiś mega-fan tej gry wydał całe 500+ na tą grę, gdzie został mu grosz reszty. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 10h w całości przegrałem w B2 :E i mnie totalnie znudziła ta farma. Ale wszystkie gwiazdy na niebie mówią, aby po prostu nie kupować tej gry. No chyba, że stanieje do 20pln to dla przetestowania jak ktoś ma ochotę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 10h w całości przegrałem w B2 :E i mnie totalnie znudziła ta farma. Ale wszystkie gwiazdy na niebie mówią, aby po prostu nie kupować tej gry. No chyba, że stanieje do 20pln to dla przetestowania jak ktoś ma ochotę :E

Ja się odbiłem od jedynki już. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jedynka była słaba. Dwójka jest znacznie, znacznie lepsza - podrasowano fabułę, bohaterów, dialogi, questy, lokacje. Jak część pierwsza wynudziła mnie po kilku h, to w dwójkę nabiłem prawie 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie chcę już wiedzieć jaka była jedynka jak dwójka wynudziła mnie po niecałych 10h :E

 

Gra pewnie miała by potencjał w tej kreskówkowej przyjemnej dla oka grafice, ale dwójka była po prostu pusta, duże mapy, kilometry łażenia aby zrobić kolejnego nudnego questa dla farmy, to już niektóre mmo bardziej wciągają.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki jesteś :E

 

 

Sprawdziłem na steam. Przegrałem 7h w dwójkę :E. Jedyne co tak na prawdę mi się podobało w tej grze to fajna kreskówkowa grafika w 4k na prawdę fajnie to wyglądało, no i strzelanie na plusik.

 

Ale ile można strzelać i oglądać kreskówkową grafikę :hmm: , bo po za tym gra mnie nudzi po prostu zmuszając do farmy i biegania po odległych końcach pustych map.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile można strzelać i oglądać kreskówkową grafikę :hmm:

Jeśli sprawia to przyjemność - bardzo długo. Rdzeń rozgrywki, walka, był wykonany bardzo dobrze. Plus niezgorsza fabuła, zabawne dialogi/monologi/questy, wyraziści NPC i jeden z najlepszych antagonistów w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vaas jest przereklamowany. Jego kultowy tekst to cytat z Einsteina, tyle go co kot napłakał i leszcz zdycha w połowie gry. Antagonist of the Year, psia jego mać.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może razem z grą jakiś miner się załącza "tak przy okazji" my pogramy, a developer kilka monetek dostanie :E

 

Kopią bitcoiny :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawia to przyjemność - bardzo długo. Rdzeń rozgrywki, walka, był wykonany bardzo dobrze. Plus niezgorsza fabuła, zabawne dialogi/monologi/questy, wyraziści NPC i jeden z najlepszych antagonistów w historii.

A ja cringe'owałem dość mocno na tych tekstach. Mnie to takim gimbo-YT zalatywało."Heheszki" w wersji amerykańskiej.

Ale rozgrywkowo to był dobry odprężacz. Wskoczyć polatać i postrzelać bez używania mózgu z 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zmienić sterowanie pojazdem? W tej chwili mogę skręcać jedynie rozglądając się myszką, maszyna nie reaguje na A i D :( co za gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trójkę żem nie grał, ale w jedynce i dwójce nie dało się tego zmienić. Taki sobie sposób kontrolowania pojazdów założyli i tak ma być.

 

A się dało jednak, w ustawieniach Vehicle Steering. W sumie nigdy mi to nie przeszkadzało, tom nie szukał.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem troche na twitchu i jednak nie kupie.. nie dla mnie jednak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=Aj3CEH8RR-Q

 

Przynajmniej z wydajności pośmiać się można, cały czas się zastanawiam co tam takiego zaawansowanego że taakie wymagania, to wygląda minimalnie lepiej od Borderlans2.

 

Moderzy zrobili by w B2 lepszą grafę znacznie mniejszym kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Pewnie połowę zasobów zjada koparka do kryptowaluty :lol2:. Grafika wręcz żenująca biorąc pod uwagę wymagania. Po skandalicznych zachowaniach w Gearbox Software nie zdziwiłoby mnie gdyby ta gra też okazałą się szwindlem :E.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzą sobie na Epicu za tę grę, jak za zboże - najtańsza wersja jest za 260 zł ... Season Pass jest za 209 zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupować za chwilę i tak będą rozdawać z płatkami do mleka :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupować za chwilę i tak będą rozdawać z płatkami do mleka :Up_to_s:

A najlepsze jest to że dwójka korzystała z PhysX wszystko się ładnie sypało, tutaj nie mamy żadnego takiego systemu grafika poprawiona kosmetycznie, a wymagania wzrosły kosmicznie.

 

Jak to będzie chodzić na konsolach ?

gorzej niż Control :E ?

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...