Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzyj sobie byle jaki odcinek drugiego sezonu Star treka na Netflixie.

Tam jest świetny hdr.

To to już w ogóle nie moja bajka, ale może spróbuje.

 

Nie musisz kupować nówki ;) . Znalazłem na allegro dawnego serwisanta sony który odnawia konsole w myśl, od pasjonata dla pasjonata. Przynajmniej tak się określa i po tym co od niego słyszałem jestem w stanie uwierzyć.

Można też do niego podesłać konsolę, a on ją wyremontuje, grunt by miala dobry laser, ale go też wymienia jak coś. Ja kupiłem PS2 z tej aukcji od niego.

https://allegro.pl/oferta/ps2-jedyna-taka-odnowiona-zerknij-konieczni-7864494793?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

PS1 kupiłem po prostu od wiarygodnego allegrowicza licząc na szczęście, bo akurat tamten jej nie miał, ale niedługo pewnie znowu coś wystawi.

Dzięki, za info :)

 

Pełna zgoda, tutaj chodzi o sam fakt posiadania, i tak musiałbym kupić dwie sztuki, nówkę do trzymania w pudełku :E I drugą, żeby czasem na niej zagrać, ale raczej całkowicie mi przejdzie z tą nówką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Stranding uważałem wcześniej za ciekawy tytuł, ale teraz to zupełnie nie mogę się doczekać co ten Hideo Kojima wymyślił.

Przechodzę po raz pierwszy serię Metal Gear Solid na oryginalnych sprzętach z epoki i nie raz mnie zaskoczył jakimś rozwiązaniem lub tekstem :E . Przepięcie kontrolera z portu 1 do 2, sugerowanie zapisu, wykrywanie laserów za pomocą papierosów oraz wiele tekstów postaci... Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem i już wiem że kupię kolekcjonerkę DS, o ile nie będzie kosztować chorych pieniędzy za marny zestaw.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Stranding uważałem wcześniej za ciekawy tytuł, ale teraz to zupełnie nie mogę się doczekać co ten Hideo Kojima wymyślił.

Przechodzę po raz pierwszy serię Metal Gear Solid na oryginalnych sprzętach z epoki i nie raz mnie zaskoczył jakimś rozwiązaniem lub tekstem :E . Przepięcie kontrolera z portu 1 do 2, sugerowanie zapisu, wykrywanie laserów za pomocą papierosów oraz wiele tekstów postaci... Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem i już wiem że kupię kolekcjonerkę DS, o ile nie będzie kosztować chorych pieniędzy za marny zestaw.

 

Szanuję :thumbup: Podobnie przechodzę właśnie całą serię MGS tylko zacząłem od 1 części emulowanej na PS3. Następnie The Legacy Collection które udało mi się kupić w fajnej cenie w UK :P

Również niesamowicie nie mogę doczekać się premiery Death Stranding gdzie oczywiście poza fabułą najbardziej czekam na efekty nieograniczonej swobody działań Kojimy poza sidłami Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam pytanie czy ktoś grał z was w takie gry dungeon Crawler Vaporum na konsoli? Bo jestem ciekawy jak się gra za pomocą pada :). Wygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Dreams za 124zl nie jest to jakaś zaporowa cena. Potencjał ma to ogromny dostajemy elastyczny silnik do tworzenia własnych gier i to dosłownie. Grałem w kilka demek stworzonych przez graczy, przewinalem się przez platformery, rpgi, fpsy aż na prostych wyścigach kończąc.

Odpalałem nawet odwzorowane PT, cupheada, Mariana z nesa, jak i poprzenoszone lokacje z zeldy. Co najważniejsze można się tym dzielić i używać tego u siebie co ktoś wcześniej wytworzył. 10/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za cicho jest o tym tytule, co mnie aż trochę dziwi (patrząc choćby na to, jaka bida jest w tym roku z pozycjami na wyłączność na PS4). Powinni to jakoś bardziej reklamować, tej grze bezsprzecznie należy się więcej uwagi.

 

Dreams oddaje w ręce społeczności naprawdę potężne narzędzie do tworzenia wszelakiej treści i aż człowiekowi czasami koparka opada do samej ziemi na widok tego, co ludzie potrafią tam wyczarować.

 

Media Molecule ma ten swój charakterystyczny sznyt. Potrafią podejść do tematu tworzenia gier w bardzo kreatywny sposób. Gram teraz w Tearaway Unfolded i bawię się naprawdę przednio. Piękna, świetna produkcja. Potrafiła mnie zaabsorbować do tego stopnia, że nawet przez głowę mi przeszło czy nie kupić czasami kamerki do PS4, aby lepiej się wczuć w ten cały papierowy świat :E Potem zacząłem się zastanawiać nad Vitą i pierwowzorem na nią, ale uznałem, że to chyba przesada :E

 

PS

Swoją drogą to trochę szkoda, że w tej generacji Sony poza VR nie potrafiło zrobić niczego konkretnego z PlayStation Camera. Gier to wspierających jest dosłownie garstka, a te, które robią to w jakiś naprawdę fajny i ciekawy sposób można policzyć na palcach ręki pijanego drwala (np. Tearaway waśnie). Ja wiem, że moda na wygibasy przed TV już minęła, ale ten kawałek plastiku naprawdę miał potencjał. Już chyba EyeToy na PS2 dostawał lepszy soft :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł w dalszym ciągu jest w Early Access, ale to prawda jest zdecydowanie za cicho. Kiedyś coś słyszałem, że takie coś ma być, a o premierze EA dowiedziałem się w jej dniu premiery. :E

 

Zacząłem się bawić w level design, czasochłonne ale i mega wciągające ;-)

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chyba nawet rano jak grałeś, bo mam Cię wśród znajomych (jeśli to byłeś Ty) :E

 

Ludzie tworzą tam istne cuda. Mnie ciekawi jak wygląda interfejs, czy tworzenie treści za pomocą pada nie stwarza zbyt dużych problemów? Tam są jakieś gotowe assety itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nick zaczynał się na "t" to tak to ja :D. Możesz używać assetów stworzonych przez społeczność lub samych twórców Dreams. Sterowanie padem może na początku sprawiać problem zwłaszcza poruszanie kamerą, ale po kilku godzinach obcowania z edytorem nabrałem wprawy. Najlepiej liznąć podstawowy tutorial. Samo narzędzie do tworzenia jest ogromne i na prawdę będzie trzeba spędzić bardzo dużo czasu by ogarnąć, do czego one są.

Póki co zaczynam od prostych rzeczy, rimejkuje poziom z SMB, który mam zamiar udostępnić dla społeczności po skończeniu. Niesamowicie dużo frajdy mi to przynosi, zwłaszcza gdy widzę progress. ;)

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w takim razie to byłeś Ty :E

 

Pochwal się potem jak będziesz miał możliwość co tam wyskrobałeś :)

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu za trzy dychy kupiłem srebrną PS2 grubasa z dwoma padami i gierką. Odpaliłem wczoraj na niej King Konga i aż we mnie jakieś nowe siły wstąpiły. Od razu kupiłem oryginalnego srebrnego pada (tamte był czarne) i ori memorkę w tym kolorze, aby sobie skompletować mały zestaw :E Do tego jeszcze Black po taniości :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w takim razie to byłeś Ty :E

 

Pochwal się potem jak będziesz miał możliwość co tam wyskrobałeś :)

Okej myślę, że to się nadaje już do pokazania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego fani nie lubili Raidena w MGS2 tak bardzo, że Konami wydało specjalną wersję z Snake :E . Na szczęście ja traktuję to jako odskocznię, więc aż tak nie boli.

 

Zanim przejdę na PS3 to poszukam innych legendarnych tytułów, które mają "duszę". Odin Sphere chyba wolę ukończyć na PS2 niż vicie, ale to się okaże :lol2: .

Czekam aż moje źródło będzie sprzedawało PS2 FAT z dyskiem to wtedy ogranie takich rzadkich tytułów jak Dragengard będzie łatwiejsze.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kupujecie MK 11 na PS4? Mnie kusi. Chyba wezme dzisiaj wersje pudełkową. Bo XL troszke mnie zawiodło, jakoś brakowało mi w niej ducha serii.. Bardzo mile wspominam MK 9 ale to juz starsza odsłona.. Dlatego mam nadzieje ze 11 znów mnie przyciągnie do ekranu na długo.. Najwyżej sprzedam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już tych exów zaliczyłem i robię "chwilę" przerwy. Naszło mnie żeby zagrać w ostatnie PCtowe hiciory i lubiane, lub bardzo lubiane przeze mnie gry, tym razem właśnie na konsoli i dużym ekranie, choć PC też jest tam podpięte, nie o to mi chodzi ;) Od ich ostatniego przejścia, minęło już wystarczająco dużo czasu żebym sporo już zapomniał, i na pierwszy ogień idzie GTAV, zaraz potem cały Wiedźmin 3 :lovin: Odpaliłem na chwile, najnowszą wersję pod Prosiaka i Geralt znowu robi :o Potem obydwa Metra Redux akurat przed Exodusem.

 

Tym razem nie będę się ociągał i "maksowal" tych gier jak na PC (choć z Wiedźminem będzie problem :E) , bo jeszcze mnie zastanie premiera "Czuszimy" i The Last of Us 2 :E

 

@edit

 

Co za ciule z R* nawet nie wiedziałem, że GTA nie dostało żadnego wsparcia pod "nowe" konsole, nie podbili rozdzielczości żadną łatką, szkoda :kwasny: Redzi niby mówili, że dla Wiedźmina też żadnego wsparcia nie będzie, a zrobili i wygląda o wiele, wiele lepiej.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Uruchamiałes Wieśka na prosiaku? Jak działa gra? jest spoko? Męczy mocno konsole? Bo kiedyś grałem na zwykłej FAT to troszkę FPS wariował ;/ i było momentami cięzko jeśli chodzi o ilość klatek.

 

Ja teraz kończe Hitman 2. I będe miał MK 11. Lecz mimo to zastanawiam sie co teraz brać może GoW albo Spiderman hmm.. Bo MK to wiadomo gra taka która pare rundek powalczysz i przerywasz granie :). To nie gra w która łupie się całymi dniami :).

 

Nie wiem jak wy ale ja mam często tak, że niby gram w jakąś mega gre i poświecam jej cały wolny czas np teraz Hitman2. To i tak mnie bardzo korci bo grać w inne gry np GTA 5, Mass Effecty czy inne starsze produkcje.. Tylko nie rozdwoje sie ;/ + brak czasu. Strasznie to wkurza.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie uruchamiałem tylko na chwilę żeby zobaczyć jak wygląda, więc nic więcej nie powiem. Na Youtubie widzę, że trzyma klatki

podobno są znikome spadki do 27 na bagnach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dhIckJf6VrI

 

DF to starszy filmik, jest podobno jeszcze lepiej po ostatnim patchu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HcNQVuNo_kY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Może zakupie wiedzmina w promocji :). Jeszcze chcę kupić wszystkie części Uncharteda. Bo ostatnio udało mi się sprzedać specjalne wydanie 1,2,3 za 380zł :D Wiec ładnie zarobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie kupiłem za 63zł z dodatkami, no i nie wiem nad czym się zastanawiasz, jak jeszcze w God of War nie grałeś, a ładne używki są po taniości też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No kupie kupie .. Promo na te gry są do 5 maja więc jest czas. GoW i Spiderman kupie .... Widze ze grasz w GTA 5.. w singla znów przechodzisz czy multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już tych exów zaliczyłem i robię "chwilę" przerwy. Naszło mnie żeby zagrać w ostatnie PCtowe hiciory i lubiane, lub bardzo lubiane przeze mnie gry, tym razem właśnie na konsoli i dużym ekranie, choć PC też jest tam podpięte, nie o to mi chodzi ;) Od ich ostatniego przejścia, minęło już wystarczająco dużo czasu żebym sporo już zapomniał, i na pierwszy ogień idzie GTAV, zaraz potem cały Wiedźmin 3 :lovin: Odpaliłem na chwile, najnowszą wersję pod Prosiaka i Geralt znowu robi :o Potem obydwa Metra Redux akurat przed Exodusem.

 

Tym razem nie będę się ociągał i "maksowal" tych gier jak na PC (choć z Wiedźminem będzie problem :E) , bo jeszcze mnie zastanie premiera "Czuszimy" i The Last of Us 2 :E

 

@edit

 

Co za ciule z R* nawet nie wiedziałem, że GTA nie dostało żadnego wsparcia pod "nowe" konsole, nie podbili rozdzielczości żadną łatką, szkoda :kwasny: Redzi niby mówili, że dla Wiedźmina też żadnego wsparcia nie będzie, a zrobili i wygląda o wiele, wiele lepiej.

Singla, prawie nie grywam w multi, choć mnie znajomi namawiają właśnie na GTAV, RDR2, The Division 2 :wymiotuje:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Singla, prawie nie grywam w multi, choć mnie znajomi namawiają właśnie na GTAV, RDR2, The Division 2 :wymiotuje:

 

Tzn ja też jestem za singlem.. Ale powiem ci ze GTA Online to chyba jedna z najciekawszych gier multi .. Chociaz grałem tylko parę godzin to jednak gdybym był skazany na rozgrywki wielosoboowe to bym brał gta online :).

 

Ile razy przechodziłes GTA 5 w singlu? Ja 2 razy ;) i teraz mysle by przejść 3 raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Azazell

 

ja tez czasem tak mam,gram w cos ale to uczucie ze pogralbym w tym samym momencie tez w co innego,tylko ze sie nie rozdwoje :E

 

P>S tez jestem singlem ;) ee.....znaczy sie komputerowym tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja też jestem za singlem.. Ale powiem ci ze GTA Online to chyba jedna z najciekawszych gier multi .. Chociaz grałem tylko parę godzin to jednak gdybym był skazany na rozgrywki wielosoboowe to bym brał gta online :).

 

Ile razy przechodziłes GTA 5 w singlu? Ja 2 razy ;) i teraz mysle by przejść 3 raz.

Raz na premierę Pctową, ostatnio grałem w same ładne graficznie gry na PS4 Pro, i to GTA V takie brzydkie się wydaje na 65 calach, szkoda, że mu nie dali "updejta" z jakimś skalowaniem Pro Enhanced. Nawet się zastanawiam, czy nie zostawić, i nie przejść znowu na PC, ale w 4K podpiętym pod TV, nie zmienić kolejności i nie zabrać się najpierw za Wiedźmina :E

 

@edit

 

Jednak trochę przesadzam z tym GTA, jest w porządku.

 

P>S tez jestem singlem ;) ee.....znaczy sie komputerowym tylko ;)

Szanuje :)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się za szukanie PS3 CECH 25XX, a chcę konkretnie ten model bo..., jest ostatnim potrafiącym puścić 1080p, 1080i oraz 720 po componencie przy odtwarzaniu filmów bluray.

Kupiłem ponoć najlepszy CRT panasa tx32px30, który ma ~800 lini po ~2300px to teraz chcę przetestować taki absurd jak bluray na tym TV, bo tylko starsze PS3 pozwalają na to.

Do tego przejdę sobie The last of us skoro mam już dobry TV :E .

Fajnie wyglądają na nim trailery God of War puszczone z WiiU i dla zabawy podłącze sobie kiedyś PS4 lub PS5 pod niego przez konwerter :lol2: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...