Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie wyższa rozdziałka na ps4 pro

 

The @OuterWorlds is enhanced for both Xbox One X and PS4 Pro. It includes 4K textures and resolution on Xbox One X and PC, and upsamples to 4K from 1440p on PS4 Pro

 

Czyli jak rozumiem będzie domyslnie 2k ale z upscalingiem na 4k? czy źle to rozumiem?

Ostatnio był inny news, wczoraj, czy dzisiaj wydali oświadczenie, że jednak będzie skalowanie :thumbup:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ostatnio był inny news, wczoraj, czy dzisiaj wydali oświadczenie, że jednak będzie skalowanie :thumbup:

 

No ale to jest oficjalna nota od producenta. To co pisze Microsoft to nie można brać na serio. Tu deweloper decyduje. Będzie skalowanie ale chyba z 1440p na 4k a nie z fullHD. Więc będzie wystarczająca rozdziałka.

 

Zresztą jak pisałem ta gra ma specyficzną grafikę i podejrzewam, że nawet FullHD wystarczy. TO nie jest poziom Horizon czy Uncharted. Ważne by gra była wszędzie dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To własnie napisałem, że będzie skalowanie, a to co pisze Microsoft jak najbardziej można brać na serio bo Obsidian należy już do Microsoftu.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kogoś przycisnęło :E :E

https://allegro.pl/oferta/playstation-3-60-gb-made-in-japan-bialy-kruk-8685471249

Tu już wygasło ale też prawilny gadżet dla prawdziwego fana :E

https://allegro.pl/oferta/obraz-ramka-lampka-z-konsola-playstatioin-2-8630543772

 

Na prawdę gdyby nie ten ylod, to pierwsze wersje ps3 dotąd były by więcej warte niż ps4.

Mocarny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ps3 jakoś znajomo podobne do tych od slawuro. Pewnie to kolejne jego konto... żeby "ominąć" podatki i takie tam :E

 

Szkoda tych fatów ps3, bo to ps2 w środku jest mega kuszące.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slawuro, slawuro, mówiłem Ci :E

Mam jego cztery konta, więcej nie szukałem.

 

Szkoda w uj. Pomału znowu chodzi za mną jakiś grubas, ale teraz trzymam kasę na black frajer :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nadal fata kupować nie zamierzam. Już dwie ps3 SS mi wystarczą :P Ostatnio i tak mi czasu i sił brak na granie i zaczyna mnie to powoli wkur**** i muszę przeorganizować sobie życie :E

 

Masz coś upatrzonego na BF?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym pewnie nie grał na nim jakoś ostro, po prostu mi się bardzo podoba i chciałbym mieć w końcu takiego odpicowanego w kolekcji. Miałem już tego cechc, ale wielka szkoda że dostał to gówno yloda. A sprzęcik i transakcja była pierwsza klasa.

Następny w kolejce byłby SS.

 

Na bf nastawiałem się w sumie znowu na xboxa dla forzy, może pad do switcha i standardowo jakieś gry, a co wyjdzie, się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na ekraniku i na tv :E. Z tym że ogólnie lepiej mi i tak na tv. W jakieś po pierdółki na ekraniku spoko, ale zelda botw czy mario już nie bardzo. Lepiej na większym ekranie "podziwiać", więcej widać. Takiego wiedzmina czy asasyna też bym nie przeszedł na takim maleństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zacząłem sobie grać w Fallout 4 Goty z modami na ps4. Są takie 3 mody, które usprawniają grafikę. Super to teraz wygląda.. Wyostrzone tekstury, sztuczny HDR i świetna gra świateł. W dodatku roślinnośc, więcej drzew i wiele innych dupereli. W sumie nigdy modów do gier nie instalowałem na PS4.. Ale jak widać to się sprawdza.. Szkoda, że tylko nieliczne gry mają dostęp do modów na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba trofiki nie wpadają? Trochę żałuję że nie wziąłem tej goty z lolegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz miałem potrzebę pograć na mojej Ps 3 i powiem szczerze gra się zarąbiście.Gram teraz w Little Big Planet i powiem szczerze gierka wciąga ale wymaga zręczności na wysokim poziomie.Mam jeszcze masę gier w kupce wstydu aż 10 gier. ;)

 

Ps 3 moim zdaniem jeszcze się nie zestarzała i maiłem jeszcze szczęście bo kupiłem nowy egzemplarz 2012 w sklepie Euro Agd. :D

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to genialny sprzęt i ostatnia prawdziwa domowa konsola, a nie pecet w przebraniu konsoli.

Pierwszy model to już w ogóle wspaniały kombajn. Szkoda że awaryjny.

Swojej nie odpalałem już od chyba marca i wspólnego giercowania z pawianem, ale w weekend pograłem u znajomych w sumie tak przypadkiem, w fife i miałem niesamowitą radochę z grania na kilka padów i wszyscy w jednej drużynie :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie drodzy gracze pada PS 3 bo moim zdaniem są bardzo wygodne w czasie grania. :D

 

Bo to genialny sprzęt i ostatnia prawdziwa domowa konsola, a nie pecet w przebraniu konsoli.

Pierwszy model to już w ogóle wspaniały kombajn. Szkoda że awaryjny.

Swojej nie odpalałem już od chyba marca i wspólnego giercowania z pawianem, ale w weekend pograłem u znajomych w sumie tak przypadkiem, w fife i miałem niesamowitą radochę z grania na kilka padów i wszyscy w jednej drużynie :E :E

Starsza generacja to nie znaczy że gorsza jak czytałem w internecie PS 3 ma masę fanów to coś musi to znaczyć.

 

Wada PS 3 jest tylko jedna bo przy graniu włącza się chłodzenie i konsola chodzi jak suszarka ale to nie przeszkadza w użytkowaniu ale słuchać to gołym uchem. ;)

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie skrzypiących triggerów :) Od jakiegoś czasu skrzypią mi spusty przy padzie Nacon Revolution Pro v2, niezbyt mocno, ale przeszkadza mi to podczas grania. Warto próbować zabawy z WD-40, czy znacie może jakieś dedykowane specyfiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wada PS 3 jest tylko jedna bo przy graniu włącza się chłodzenie i konsola chodzi jak suszarka ale to nie przeszkadza w użytkowaniu ale słuchać to gołym uchem. ;)

 

Mam Slima 2504, po czyszczeniu i wymiany pasty u poprzedniego właściciela i nie jest głośno ;) . W planach mam renowację zakupionego FATa, tego z częściową, sprzętową emulacją PS2, ale odkładam tą ekstrawagancję.

Jak już mam to zlecać to pójdzie wymiana pasty pod czapą, modyfikacja sprzętowa lub programowa prędkości wentylatora i jego wymiana na ten od japońskiej wersji itd.

Do tego miała być wentylowana gablota na wszystkie playstation, ale jeśli nie postawię CRT pod powieszonym LCD to nie ma dużego to sensu.

 

Specjalnie kupiłem najlepszego 32 calowego CRT jakiego znam do PS1 i 2, ale jeśli nie będzie miał stałego miejsca to wolę dokupić jakiegoś malucha 4:3 i przynosić w miarę chęci :lol2: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV CRT do starych konsol to super sprawa, niestety im więcej cali tym i waga proporcjonalnie większa :E Sam pamiętam, jak wnosiłem niedawno takiego klocka na poddasze, 29". Kiedyś go zniosłem specjalnie, bo mówię po co mi to i w ogóle tylko zawadza. Potem znowu się giercowania w starocie zachciało i znowu trzeba było się nastękać przy wnoszeniu :E:lol2:

 

Dlatego trzeba właśnie chyba kupić jakiegoś malca, tak z 14 cali i na tym grać jak najdzie ochota, bo zawsze to jednak bardziej mobilne jest. A i człowiek się młodszy nie robi i szarpać te kilogramy nie jest już tak łatwo :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd on to bierze, z UK?, z niemcowni? Gierki też ma w niezłym stanie ale mają naklejki ceksa czy jak to się tam pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem, może odnawia je jakoś dziad jeden? :E

Niemożliwe żeby tyle perełek trafiał.

 

@musichunter, jak Twój cechc? Ja przed chwilą nie zdecydowałem się na jednego i zaraz sprzedany, na pewno już jakiś handlarzyna parszywy kupił (wyżej wymieniony :E), miałem klikać "kup teraz", ale tego lęku i fobii już się chyba nigdy nie wyzbędę przed ylodem/rlodem i stety niestety nie zaryzykowałem. Najlepiej jak się upoluję jakiegoś fata za dosłownie drobne, to nawet gdyby coś to żeby nie było aż tak szkoda.

Ciężko już na prawdę trafić coś fajnego :/. Ciężkie czasy nastały i w końcu dla ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś te filmki które wrzuciłem? https://forum.pclab.pl/topic/245232-Wszystko-na-temat-Playstation-3/page__view__findpost__p__15728701

 

Yloyd nie zawsze związany jest z cpu lub gpu tylko tymi gownianymi rezystrokami/filtrami czy co to tam jest, najważniejsze że łatwymi w naprawie.

 

Ja się w tego fata ładować nie będę gdyż gier z ps2 ogrywać nie mam zamiaru. Prędzej bym kupił x360 i gierki które lepiej wyglądają i działają na niej niż na ps3 ale jest ich chyba za mało. Nie mam rozeznania aż takiego w temacie. Muszę to zgłębić:E

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, tylko i tak nie lubię lutować :E. Takie szukanie nie dla mnie, nie mam umiejętności czy zasobów jak "mymatevince" czy tronicsfix, którzy naprawiają takie rzeczy na miękko.

Mogłem w sumie wziąć tego pleja :E.

Też prawdopodbnie bym na nim nie grał (może na początku), po prostu to byłby taki diament w kolekcji, symbol epoki i opus magnum Kutaragiego. I żeby dało się go uruchomić.

Muszę dokupić jeszcze fata i super slima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...