Skocz do zawartości
daneq121

"Brak odpowiedzi" - aplikacje przestają działać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie a zaczęło się to z 2 tygodnie temu. Przed formatem działo się to tylko z jedną grą, ale po formacje wszystkie aplikacje wywala, początkowo myślałem że system pada, ale po sformatowaniu dysku problem pozostał, więc wydaje mi się że to problem dysku, ale nie jestem w 100% pewny więc załączam screeny z hdtune oraz victoria. Dodam że poddałem diagnostyce również pamięć RAM programem memtest86 i dostałem komunikat "RAM may be vulnerable to high frequency row hammer bit flips", ale gdy wyciągnąłem wszystkie kości i zacząłem je skanować pojedynczo to już tego komunikatu nie miałem, a także sprawdziłem kartę graficzną programem FurMark i nie działo się tam nic nadzwyczajnego.

 

3806462600_1554077337.png

6482239200_1554077333.png

3722071000_1554077339.png

4941977700_1554082162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podaj może konfigurację komputera ze szczególnym uwzględnieniem modelu zasilacza. Możesz jeszcze podać smart dysku z crystaldiskinfo. Nie masz innego dysku na podmianę żeby zainstalować na czysto system?. Nie można też wykluczyć niestabilnego działania ramu. Sprawdzałeś np. na 2 modułach ram (jeśli w sumie masz 4 zainstalowane)?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem właśnie z dwoma kośćmi, ale podobna sytuacja. Dzisiaj zamontuje inny dysk i zobaczymy czy się coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...