Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mrow

iPhone 5s - całkowity reset?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem do końca jak to napisać. Około trzech lat temu kupiłem dwa nowe iPhony 5s.

Zaznaczam, że nie znam się na tym wszystkim za bardzo.

 

Jeden działa super, nic się nie zawiesza, wszystko chodzi szybko(jak dla mnie). Każde wołanie o update starałem sie nieakceptować. Aktualny soft to ver 10.3

Drugi telefon był "updejtowany" z każdym nowym softem, dodatkowo jest na nim troszkę więcej aplikacji. No i działa tragicznie. W sensie, jak na swoim telefonie włącze aplikacje to raz dwa i jest, a na drugim telefonie trzeba troszkę czekać.

 

Nie interesują mnie nowe telefony, lubie ten jedyny model z racji, że jest mały, tani i działa.

 

Czy można w jakiś sposób tego iphona z nowszym softem przywrócić do normalnego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady się cofnąć do 10.3. Apple już od bardzo dawna nie podpisuje tej wersji. Jeżeli masz 12.1.4, to zaktualizuj go do 12.2.

 

Przyszło mi jeszcze do głowy, że możesz spróbować wyzerować problematyczny egzemplarz i ustawić jako nowy iPhone (nie przywracaj z kopii!) - upewnij się tylko, że wszystkie wiadomości, kontakty itd. masz zsynchronizowane z iCloud, to dużo nie stracisz, bo po zalogowaniu się do Apple ID zsynchronizowane elementy same Ci wskoczą. Może śmieci z aktualizacji jakimś cudem gdzieś tam po drodze się zgromadziły i w ten sposób uda się go "oczyścić" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...