Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MiecioHD

Pytanie o wydajność

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lagi w fivem na takiej konfiguracji i mam pytanie czy ktoś ma taki sam sprzęt i nie ma ścin?

 

I5 3570

GTX 1050ti

8gb ram ddr 3 1333mhz

MS 7797

HDD 500gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lagi w fivem

 

Zmień internet, a jak masz szybki to sprecyzuj o co Ci chodzi, bo lagi zależą tylko od łącza sieciowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lagi" występują tylko w FiveM czy też w innych grach ? Na początek sprawdź użycie karty,procesora podczas rozgrywki przy użyciu np. msi afterburner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień internet, a jak masz szybki to sprecyzuj o co Ci chodzi, bo lagi zależą tylko od łącza sieciowego.

 

pomysliłem sie chodzi mi i ściny i dropy fps

 

"Lagi" występują tylko w FiveM czy też w innych grach ? Na początek sprawdź użycie karty,procesora podczas rozgrywki przy użyciu np. msi afterburner.

 

100% procka i dysk dochodzi do 100% ale częściej koło 80% Ram 80%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana dysku systemowego na ssd to po pierwsze. Po drugie, optymalizacja systemu, wywalenie niepotrzebnych apek, usług w tle, wyłączenie wstępne ładowanie do pamięci, windows update, defendery, game bary i inne tego typu pierdoły oraz instalacja emptystandbylist i ustawienie cyklu czyszczenia cashe'u co 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysliłem sie chodzi mi i ściny i dropy fps

 

 

 

100% procka i dysk dochodzi do 100% ale częściej koło 80% Ram 80%

A jak wygląda zużycie procka i dysku gdy nie grasz w nic ? Możliwe ze masz pełno jakiś wirusów i one obciążają procesor. Nie odpowiedziałeś na jedno pytanie, mianowicie czy lagi występują tylko w gta czy w innych grach również ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda zużycie procka i dysku gdy nie grasz w nic ? Możliwe ze masz pełno jakiś wirusów i one obciążają procesor. Nie odpowiedziałeś na jedno pytanie, mianowicie czy lagi występują tylko w gta czy w innych grach również ?

[/q

 

Mam tylko w Fivem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana dysku systemowego na ssd to po pierwsze. Po drugie, optymalizacja systemu, wywalenie niepotrzebnych apek, usług w tle, wyłączenie wstępne ładowanie do pamięci, windows update, defendery, game bary i inne tego typu pierdoły oraz instalacja emptystandbylist i ustawienie cyklu czyszczenia cashe'u co 10 minut.

 

zrobiłem i nic nie pomogło poza szybszym systemem, a w grach bez roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...