Skocz do zawartości
Pan Ciastovy

Fotel do biruka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje fotel do komputera za max 1k. Ten co mam to jest wysłużony i nie siedzi się wygodnie i zdrowo (krzywe plecy i te sprawy)

Mam 2m wzrostu i ważę 95kg.

Edytowane przez Pan Ciastovy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu za minimum 1k?

ja polecam mefisto. Wysokie i szerokie oparcie, spore siedzisko. Stabilny, wygodny (kilka h non stop siedzenia jak najbardziej ok), podłokietniki opadają ku przodowi, więc się pod biurko chowa.

Obczajałem też takie po 1k pln i jakoś nie znalazłem lepszego. A skóra do dla mnie wada nie zaleta.

 

Mam 183cm i ważę (kilka miesięcy temu) podobnie. Fotela używam juz ponad pół roku, kolejny w przyszłości będzie taki sam.

 

A jak musi być tysiąc to mogę Ci taki na FV za tyle sprzedać ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu za minimum 1k?

ja polecam mefisto. Wysokie i szerokie oparcie, spore siedzisko. Stabilny, wygodny (kilka h non stop siedzenia jak najbardziej ok), podłokietniki opadają ku przodowi, więc się pod biurko chowa.

Obczajałem też takie po 1k pln i jakoś nie znalazłem lepszego. A skóra do dla mnie wada nie zaleta.

 

Mam 183cm i ważę (kilka miesięcy temu) podobnie. Fotela używam juz ponad pół roku, kolejny w przyszłości będzie taki sam.

 

A jak musi być tysiąc to mogę Ci taki na FV za tyle sprzedać ;)

Jaja sobie robisz? fotel za 400 zł wieje tandetą z bliska i jeszcze to: "A jak musi być tysiąc to mogę Ci taki na FV za tyle sprzedać ;)"

to znaczy ze chcesz mi sprzedać fotel który używałeś sprzedać za 1k który nowy kosztuje 400zl?

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1000 to taki maksymalny max?

Zobacz sobie Ergohuman\Enjoy producenta Nowy Styl. Z tańszych Intrata

Albo coś ProfiM w pracy mamy Playa i są bardzo wygodne mimo braku regulacji odcinka lędźwiowego. Po 4 latach wiercenia się wyglądają jak nowe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...