Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

skm23332@cndps.com

Czemu dostałem bana?

Rekomendowane odpowiedzi

Kain,

 

dlaczego (za co) dostałem od Ciebie bana na moim nowym, prawilnym koncie:

 

http://forum.pclab.pl/user/607771-GordonL/

 

Zapas? Zapas czego? Główne konto usunięte i nie było na nim bana. Później nie miałem żadnych banów, poza tymi idiotycznymi banami od Was za "zakładanie kont, które nie są normalne".

Wtedy powiedzieliście = albo wracam, albo nie.

 

No to wróciłem, a tu znowu jakiś modeciapa daje mi bana.

 

O co Wam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak straciłem dostęp do swojego poprzedniego konta, zrobiłem to obecne. Ze starego nie korzystałem. Potem, kilka miesięcy później, przydupas jednego z adminów poleciał na mnie naskarżyć, że mam multikonto. W zemście za to, że nie byłem dla niego wystarczająco miły w jakimś temacie o Dudzie Maryny, gdzie obraziłem jego długowłose delikatne uczucia metalowca :lol2: . Chociaż sobie przyjemnie dyskutowałem z zupełnie innymi ludźmi :lol2:

 

Potem się od jednego admina dowiedziałem, że korzystanie z dwóch kont równocześnie jest niedozwolone, chociaż korzystałem tylko z jednego, a od drugiego się dowiedziałem, że konto "Makavcio2" to próba ukrywania mojej tożsamości z konta "Makavcio". W tym miejscu może dodam, że nasz kabelek z akapitu powyżej wydedukował moje multikonto właśnie po numerku 2 przy nicku :lol2:

 

Poleciłbym uderzenie na priv od razu do dyżurnego dorosłego, którym kiedyś był Matekmz, ale teraz podobno już go tu nie ma, więc nie wiem, czy został jeszcze ktoś dorosły, z kim tego typu sprawy załatwia się w 30 sekund. Tak czy siak, najlepiej pisz bezpośrednio do admina, który cię banami błogosławi. Jak do tej pory moje kontakty z adminami tutaj to 2x "ludzie", 3x "polak z odrobiną władzy", wiec dość dokłądnie oddany przekrój społeczeństwa. Powodzenia!

 

Swoją drogą, na moje 9 czy już może nawet więcej lat na tym forum, adminów zacząłem poznawać dopiero w zeszłym roku. Czyżby tu jakaś wymiana pokoleniowa zaszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, ale to jest żałośnie śmieszne.

 

Jakbym chciał mieć konto zapasowe to bym je miał. Ba, miałem przez wiele lat. W trakcie banów czy ZPP korzystałem z drugiego konta, którego nie wykrył ani anomalocaris, ani Tommo, ani Bono etc. Dopiero jak im je wskazałem to je zbanowali.

 

Gdybym chciał mieć zapas to bym nazwał konto inaczej niż "GordonL". I logowałbym się z innego IP niż moje stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał mieć konto zapasowe to bym je miał. Ba, miałem przez wiele lat. W trakcie banów czy ZPP korzystałem z drugiego konta, którego nie wykrył ani anomalocaris, ani Tommo, ani Bono etc. Dopiero jak im je wskazałem to je zbanowali.

Mówisz o:

Nie, no czemu?

 

Nie wiem jak reszta moderatorów, ale z tego co namieszałem z 4 czy 5 stałymi IP to chyba tylko Bono się zorientował.

i koncie http://forum.pclab.pl/user/267455-b6382875klzlkcom/ :question:

 

A kojarzę jeszcze ze dwa (?) ale raczej ich nie odszukam i nie wskaże, które.

Nie znajdę też raczej cytatu, gdzie zarzekałeś się, że innych zapasów nie miałeś.

 

 

A odnośnie bana, to chyba ostatnim razem miałeś propozycję admina, żeby się jasno zadeklarować ale jak zwykle robiłeś dramę. Dokładnie tak jak teraz.

Przypuszczam też, że jak zwykle nie wytrzymałeś i zacząłeś lecieć personalnie do ludzi, więc i reakcja taka, a nie inna, bo ile można tolerować twoje przepychanki na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='05 Kwiecień 2019 - 13:19' timestamp='1554466752' post='15464605']

Mówisz o:

 

i koncie http://forum.pclab.pl/user/267455-b6382875klzlkcom/ :question:

 

A kojarzę jeszcze ze dwa (?) ale raczej ich nie odszukam i nie wskaże, które.

Nie znajdę też raczej cytatu, gdzie zarzekałeś się, że innych zapasów nie miałeś.

 

 

A odnośnie bana, to chyba ostatnim razem miałeś propozycję admina, żeby się jasno zadeklarować ale jak zwykle robiłeś dramę. Dokładnie tak jak teraz.

Przypuszczam też, że jak zwykle nie wytrzymałeś i zacząłeś lecieć personalnie do ludzi, więc i reakcja taka, a nie inna, bo ile można tolerować twoje przepychanki na forum?

Nie. Konto było zupełnie inne, od bodaj 2008 roku. :)

O, to:

http://forum.pclab.pl/user/156999-kamien/

Na tym koncie sobie kulturalnie komentowałem i przeglądałem forum, aż do momentu kiedy się przyznałem, że to moje drugie konto.

 

 

Nazwanie konta "GordonL" (bo nie mogę Gordon Lameman) to była moja deklaracja powrotu. Żadnej dramy nie robię. Po prostu wkurza mnie to, że nagle dostaję bana z tyłka za nie wiadomo co.

 

Wycieczki personalne? Nie za bardzo. Napisałem tylko Klakierowi "bzdura".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jednoznacznie wskazywałeś, że on dzisiaj urodził się i posiada wiedzę adekwatną do swojego wieku (tak grzecznie rzecz ujmując).

 

Gordon, wiedzą prawniczą zdobyłeś pewien autorytet. Trwonisz go zachowując się jak gbur. Podobnie nie przysparzasz sobie autorytetu poprzez fochy oraz działania związane z odchodzeniem i powrotami na forum. Niby adwokat, niby sprawia wrażenie, że życiowo ogarnięty, a gwiazdorzy, jakby w życiu Snickersa nie zjadł. lol2.gif

 

 

I to niby ja mam kołek. scratchhead.gif Ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jednoznacznie wskazywałeś, że on dzisiaj urodził się i posiada wiedzę adekwatną do swojego wieku (tak grzecznie rzecz ujmując).

Napisałem, że nie czytał tego prawa i nawet nie umie właściwie czytać przepisów prawa.

 

Jeśli to jest wycieczka personalna to chyba komuś na głowę spadło wielkie pudło.

Ja nie umiem liczyć całek i jak mi to ktoś napisze to nie traktuję tego jako obelgi, bo to prawda jest...

 

 

Chciałem grzecznie i normalnie wrócić na forum, a tu kolejny raz moderatorzy mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='05 Kwiecień 2019 - 14:19' timestamp='1554466752' post='15464605']

A odnośnie bana, to chyba ostatnim razem miałeś propozycję admina, żeby się jasno zadeklarować ale jak zwykle robiłeś dramę. Dokładnie tak jak teraz.

 

Otoz to.

 

Nazwanie konta "GordonL" (bo nie mogę Gordon Lameman) to była moja deklaracja powrotu. Żadnej dramy nie robię. Po prostu wkurza mnie to, że nagle dostaję bana z tyłka za nie wiadomo co.

 

A ja jestem jasnowidzem i mialem to sam zgadnac? Zaloz sobie nowe skoro "deklarujesz powrot", napisz mi z niego PW, ze to Twoje "nowe oficjalne konto" i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...