Skocz do zawartości
kris272

Drukarka laserowa ze skanerem do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam niedrogiej drukarki laserowej nowej lub używanej ze skanerem i łącznością bezprzewodową. Drukarka nie będzie intensywnie eksploatowana, góra kilkadziesiąt dokumentów miesięcznie. Mój budżet to 500 zł. Myślałem nad Samsung SL-M2070W. Z góry dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej urządzenie wielofunkcyjne potrzebujesz :Up_to_s: . Ten Samsung ma różne opinie, problemy z tonerami, zabezpieczenia, sypie błędami. Połączenie bezprzewodowe również działa kiepsko.

Jedyne bezproblemowe urządzenie jakie znam w tym budżecie to Brother DCP-1610, z WiFi. Zamienniki tanie, powyżej dałem link z tonerami Actis/Activejet. Bardzo wydajne, sama drukarka jest ekonomiczna, jakość wydruków na wysokim poziomie, a konfiguracja prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a zwykła drukarka bez skanera, w której spokojnie można stosować tonery zamienne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w.w. Brother masz DO 500zł ;)

Mój link

 

A skaner się przyda np. do robienia kopii dokumentów, jako ksero wtedy drukarka jest.

 

Ps. Toner Actis jak masz szczęście to dorwiesz tylko za 10zł :D

Sam takiego używam do Brother, inny model ale drukuje bez problemu.

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powyżej, w tej cenie nie wchodziłbym w nic innego niż model typy: DCP1610WEAP1 ( za 518 pln. znalazłem na sferis), jest skaner a także Wi-Fi, poza tym prosta, kompaktowa drukarka laserowa. Na plus koszty eksploatacji; toner TN-1030 o wydajności 1k. stron można dostać stosunkowo nie drogo a zawsze można iść w zamienniki z którymi w przypadku Brothera nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brother L2532DW jest ciekawą opcją, choć jednak cena powyżej 500 zł. Tonery na ten dzień trochę droższe, ale powinny z czasem tanieć. Ogólnie zamienniki z chipem 70-90 zł za 3000 stron.

 

Ma też duplex co jednak się przydaje, gdy ktoś drukuje sporo stron na jedne raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiedzcie mi proszę czym różni się model Brother DCP-1610WE od DCP-1623WE? Z tego co wyczytałem to głównie tonerami.

 

Sam szukam jakiegoś bezproblemowego urządzenia wielofunkcyjnego do około 500zł i nie wiem, na który się zdecydować.

Edytowane przez winner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...