Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Selobir

Problem z komputerem

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego dzialu anie tematu więc liczę na łaskawość administracji i nie usuwanie posta.

Chciałbym dowiedzieć się co może być przyczyną tego, że mój komputer traci zasilanie. Zdarza się to tylko wtedy, gdy jest on wyłączony. Po ponownym uruchomieniu wentylatory działają przez 10 sekund po czym przestają chodzić i ten proces powtarza się w nieskończoność. Wydaje mi się, że problemem może być zasilacz ale niestety nie mam innego, żeby zamienić je i to sprawdzić. Pozdrawiam.

 

procesor : Intel Core i3 3240

płyta głowna: AsRock H61M-VG3

Windows 7 home premium

Grafika: Nvidia geforce gtx960 ZOTAC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego nie czyta mi dysku D ale wydaje mi sie ze to bardziej moze byc wina kabla. Chociaż dysk ma 6 lat no ale chyba nie moglby tak nagle "zdechnac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem w tej kwestii zielony. Płyte głowną mam od nowości to jest od okolo 6-7 lat i nic z nią nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wymienić baterię możesz zobaczyć na tym filmie htt ps://www. youtube. com/watch?v=21nJS26djBc (usuń spację)

 

baterię kupisz w każdym sklepie z elektroniką. Symbol baterii CR2032, ale sprawdź dla pewności jaką baterię masz na płycie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro podejrzewasz zasilacz, podaj chociaż jego model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...