Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marioking

Tani kombajn laserowy-koloryw

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mp550 canona po 6 latach odmówił posłuszeństwa, i nie drukuje już na czarno... Ale to był świetny sprzęt, taniutkie zamienniki i widzę że nie tak łatwo o jakąś sensowna alternatywę... Niestety nie drukuje dużo(może z 500 stron rocznie z czego 50 to jakieś fotki) ani często ale jednak czasem się przydaje, i tak myślę czy nie spróbować szczęścia już z jakimś laserowym all-in-one kolorowym(używanym) bo nowy raczej mi się nie kalkuje.... Widzę że samsungi c480 można kupić w moim budzecie, trochę szkoda że bez duplexu ale nie mogę zbytnio wybrzydzać.... Tonerki są po nieco ponad 100, pewnie tylko czarny przyjdzie mi wymieniać co bardzo długi czas a kolory to powinny styknąc na 5 lat :P To dobra opcja czy są jakieś ciekawsze alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca jaki masz budżet, ale ja ze swojej strony serdecznie polecam Brother'a DCP-9020CDW, używaną kupisz za 800-900zł, jakość druki bardzo dobra, jest całkiem szybka, posiada Wi-Fi oraz Duplex, do tego taniutkie zamienniki, komplet kupuje się za ok. 100zł. Ogólnie, bezproblemowa drukarka, aczkolwiek sam dużo nie drukuję, ok. 50stron miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 400-500zł nie kupisz drukarki laserowej i kolorowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zaznaczyłem, używana! Tylko rozwazajac zakup nowego kolorowego za 300-400 który przy braku szczescia zaschnie mi za rok lub dwa lepszy jest laser... Nie mówiąc że z nowych sprzetów atramentowych nie bardzo widzę coś z sensownym i przystępnymi cenowo zamiennikami, szczeególnie jak w moim byłym mp550 gdzie czasem komplet kupowałem za 20-25zł!!!!

 

Z tego co znalazłem ten samsung c480 jest wiecej niż jeden z cena 400-500zł na "alecostam" ale nie znam się na tyle, czy to jakies buble???

 

@renmei... dzieki za koncepcje ale jednak przy-droga jak na moje zuzycie...potrzeby... Gdybym dużo drukował może by mi sie opłaciło, ale przy małym zuzyciu niestety niezbyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w.w Brother nie należy do najtańszych ale policz tonery, może się okazać że dwa wymiany toner i masz zwrócony większy koszt drukarki.

 

Z tego co poszukałem to do samsunga masz zamienniki komplet za około 330zł (1000 stron kolor), Brother można kupić za 150zł (2200 stron kolor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi się rozwiązanie, bardzo duże ryzyko nacięcia, dobrej laserówki w kolorze raczej nikt nie sprzedaje, wg mnie rozsądniej byłoby jednak skierować się na nową atramentówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie planuje jechać w tysiące stron... wiec nawet z tanimi tonerami kiepsko mi się to kalkukue.... drukuje z 500 rocznie i własnie atramentówki kiepsko wypadają bo najwiecej problemu miałem z powodu przerw i nieużywania, bo czasem i miesiąc nie drukuje nic...

 

Na dobra sprawe czy to jakas okazja? To nie jest biurowy kombajn, wiec skoro nowy 3 lata temu kosztował nieco ponad 1000 to ile ma teraz kosztować? Ale czy to znaczy że jest zły do domowego zastosowania? Jak to jest ze zdjeciami 10x15cm na papierze foto, duzo gorzej to wypada od atramentówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...