Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

solne

Wyświetlana lokalizacja w googlach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem chodzi mi o to, że moja lokalizacja widnieje na dole karty. Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mogę to usunąć lub zmienić np. na Polska.

Dla lepszego zrozumienia przesyłam link do zdjęcia tego, o co dokładnie mi chodzi.

https://zapodaj.net/440c8e8fab02e.png.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem chodzi mi o to, że moja lokalizacja widnieje na dole karty. Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mogę to usunąć lub zmienić np. na Polska.

Dla lepszego zrozumienia przesyłam link do zdjęcia tego, o co dokładnie mi chodzi.

https://zapodaj.net/...fab02e.png.html

 

Może zresetuj przeglądarkę.

Podawałeś konkretną lokalizacje logując się do googla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zresetuj przeglądarkę.

Podawałeś konkretną lokalizacje logując się do googla?

Ależ pokazywanie lokalizacji jest normalną polityką Google - przeglądarka nie ma tu nic do rzeczy.

Jak nie wierzysz, to sprawdź na swojej przeglądarce.

(u mnie na wszystkich czterech przeglądarkach Google wyświetla moją lokalizację)

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A u mnie nie pokazywało mojej lokalizacji tylko miejscowość z innego województwa. W opcjach konta Google włączyłem Historię lokalizacji i już wyświetla moją prawdziwą lokalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie pokazywało mojej lokalizacji tylko miejscowość z innego województwa. W opcjach konta Google włączyłem Historię lokalizacji i już wyświetla moją prawdziwą lokalizację.

Czyli nic z tym nie mogę zrobić. Dziękuję za próbę pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...