Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Amphilyon

xbox game pass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zainstalowałem xbox game pass i doładowałem w celu ściągnięcia FH4

problem w tym że gdzieś przy pobranych 500mb ściąganie się zatrzymało i sklep chyba zawiesił, zresetowałem go i lipa, internet nagle zwolnił do kilku KB\s a nie mb\s a przecież limitu nie przekroczyłem, przez ten syf zamula mi teraz cały internet, tak że odpalając coś na YT z miejsca ustawia mi rozdzielczość 240p dla filmików WTF

 

resetowałem router ale to nic nie daje, mam go podłączone po kablu i stoi przy samym kompie, internet mam z play power LTE (200gb limit\miecha) ale jest nie przekroczony, i to niemożliwe że nagle przez ten syf od MS zaczęło wszystko mulić, jak jeszcze przed odpaleniem tego, spokojnie oglądałem na YT filmy w FHD\60fps...

 

nie rozumiem co się znowu stało i czemu to tak muli, gra się na pewno nie ściąga, resetowałem też kompa ale dalej nic, muli jak by mi lejek założyli na 32kb\s co jest niemożliwe bo nie zużyłem tyle danych, zresztą nie wierzę w taki zbieg okoliczności, i winna na pewno musi być ta gówniana apka MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...