Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

foofoo1

Save do wiedzmina ostatnie zyczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy jest ktoś może w posiadaniu save, gdzie jest się w trakcie/ przed wykonaniem questa ostatnie życzenie [może misja ze skjallem jako ciri] tak, by być ostatecznie z yennefer? najlepiej taki, w którym mapa jest dosyć odkryta, by był zbliżony do mojego, nie sądziłem, że przez 1 głupią decyzję będę miał przekreślony związek z yennefer ;v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A nie możesz po prostu wrócić do pożądanego save podjąć "dobrą" decyzję i usunąć ten save z "niewłaściwą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz po prostu wrócić do pożądanego save podjąć "dobrą" decyzję i usunąć ten save z "niewłaściwą".

 

Jestem zbyt leniwy by nadrabiać kilkanaście godzin gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam paczkę sejwów z W3. Wrzucę rano to sobie przejrzysz. Może akurat trafisz na to czego szukasz bo jest ich około 140 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam paczkę sejwów z W3. Wrzucę rano to sobie przejrzysz. Może akurat trafisz na to czego szukasz bo jest ich około 140 :E

git, dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości to wysłałeś Ją do diabła pod koniec Ostatniego życzenia? czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości to wysłałeś Ją do diabła pod koniec Ostatniego życzenia? czy coś innego?

 

właśnie zrobiłem to z 20 minut przed napisaniem tego posta

edit: w sensie, ze powiedzialem ze jej nie kocham, bo wczesniej wybralem <kocham cie> przy triss, a nie chcialem byc sam na koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak prawdopodobnie będziesz z Triss, jeżeli nie cofniesz save do momentu kiedy Triss odpływała z czarodziejami z Novigradu, musisz dać jej odejść jeśli będziesz chciał jeszcze z Yen zaruchać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawód miłosny w grze :E I tak musisz mieć save w którym Geralt nie wyznał miłości Triss, inaczej będziesz miał misję serce nie sługa (polecam na yt choćby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawód miłosny w grze :E I tak musisz mieć save w którym Geralt nie wyznał miłości Triss, inaczej będziesz miał misję serce nie sługa (polecam na yt choćby).

 

raczej chęć potoczenia się gry w inny sposób :P

 

To i tak prawdopodobnie będziesz z Triss, jeżeli nie cofniesz save do momentu kiedy Triss odpływała z czarodziejami z Novigradu, musisz dać jej odejść jeśli będziesz chciał jeszcze z Yen zaruchać. :E

 

nie wystarczy, że wyrzucę moje save'y i podmienie na te z innymi wyborami

/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...