Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

novi

[Zamknięty][S] Obudowa zalman Z3 plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania obudowę zalman z3 plus. Używałem ją parę lat. Mechanicznie obudowa w pełni sprawna, wszystkie porty, przyciski , regulator obrotów działają. Jeśli chodzi o wentylatory to daję zestaw 5ciu sztuk zalmana , widoczne na zdjęciu , 3 na pewno sprawne kultura pracy w miarę, jeden z tej piątki chyba hałasuję jak dobrze pamiętam a kolejny nie mam pojęcia czy w pełni sprawny czy też hałasuję. Działa jeden z ledem i 2 bez na 100%. Jeśli ktoś nie jest maniakiem ciszy to powinny się nadać. Do zestawu dokładam śrubki do 4 wentylatorów, brak krótkich śrubek do tylnego wentylatora , ale to nie problem bo pasują od każdego. Miałem gdzieś leżeć takie śrubki no ale nie mogę znaleźć. Jeśli chodzi o kwestię wizualną to posiada jakieś ryski , otarcia . Nie trzymałem jej pod kocem, a urządzenia z krótkim kablem kładłem na górze obudowy , więc z racji normalnego użytkowania rysy są . Z większej odległości tych rysek nie widać, możliwe, że ma jakiegoś wgniota czy coś, ale wszystkie elementy do niej pasują więc nie wpływają na funkcjonalność. Obudowa przeczyszczona sprężonym powietrzem pod ciśnieniem 10bar, tak więc filtry przeciwkurzowe są czyste i z powodzeniem można montować podzespoły do niej bez zbednego czyszczenia. Zakurzona w zakamarkach, jak komuś przeszkadza to może sobie doczyścić. Wentylatory przeczyszczone pędzlem z miękkim włosiem + sprężone powietrze z małej puszki , więc na ich kulturę pracy czyszczenie nie wpłynęło . Do zestawu ślizgi do dysków hdd x3 , wysyłka w kartonie zastępczym , obudowę włożę w folię , znajdę jakąś piankę tapicerską , gąbkę i ją obłoże, dodatkowo w karton włożę cienki styropian więc nie powinno się nic złego z nią wydarzyć . Przy wysyłce cena 90zł + jej koszta. Dokładnego kosztu wysyłki na chwilę obecną nie jestem w stanie podać, zależy jak dopasuję karton i czy przejdzie jako standardowy rozmiar czy też jakiś ponad gabaryt . Jeśli ktoś będzie zainteresowany zakupem z wysyłką ,to pojadę do sklepu meblowego i dopasuję karton. Preferuję odbiór osobisty , kujawsko-pomorskie Wąbrzeźno , mogę podwieźć na jakimś krótkim odcinku. Zdjęcia : https://drive.google.com/open?id=1-1bO4sWiLrKWFjqWPosx4H2qkcKCnezM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...