Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety padła mi jedna słuchawka w moich Superluxach HD668b więc poszukuję nowych słuchawek. Budżet jak w temacie. Używane będą w praktycznie 100% do grania w Fortnite oraz CS:GO. W poprzednich słuchawkach brakło mi basu, więc fajnie było gdyby jakiś był. Nie chcę aby nowe słuchawki były super otwarte, bo wolę aby inni nie słyszeli czego słucham. Konstrukcja superluxów mi wystarczyła. Jeśli chodzi o wygodę to chciałbym coś wygodniejszego od poprzednika chociaż po zrobieniu skarpetkowego moda nie było tak źle. Jestem otwarty na wszystkie propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

HyperX Cloud Stinger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, lecz słyszałem że te słuchawki mają słabą scenę w porównaniu do moich starych superluxów. Jak z tą sceną jest? A i podobno warto dołożyć do cloud 1 czy lepiej nie?

Edytowane przez St05xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Grałem na superluxach HD681 i Stingerach. Jeżeli chodzi o CS GO, ze sceną jest bardzo podobnie więc spokojnie możesz brać. Jeżeli jesteś w stanie dopłacić do Cloud 1 to oczywiście możesz, ale nie wiem czy jest aż taki sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenie 100pln masz PATRIOT VIPER V330, bardzo dobrze wykonane, jakość dźwięku niezła, materiałowe nauszniki, testowałem polecam, minus mogą uciskać.

Edytowane przez mcrobert666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej recki wynika że HMD660 mają dosyć słabą scenę i są bardzo podobne do HD660 które są tańsze. Niestety nie będe brał jakiegoś gamingowego shitu typu tych Viper V330. Więc wezmę te cloud stinger lub cloud 1 jeśli będzie promka. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej recki wynika że HMD660 mają dosyć słabą scenę i są bardzo podobne do HD660 które są tańsze. Niestety nie będe brał jakiegoś gamingowego shitu typu tych Viper V330. Więc wezmę te cloud stinger lub cloud 1 jeśli będzie promka. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

 

ale wiesz, że większość headsetów to "gamingowy" shit? Najsensowniejszym headsetem dopiero można nazwać cloud1.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle sie wypowiedziałem. Chodziło mi o to właśnie że gamingowe słuchawki to gówno. Ogólnie nie potrzebuje headsetu bo mikrofony w nich są zazwyczaj do d*py.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

ale wiesz, że większość headsetów to "gamingowy" shit? Najsensowniejszym headsetem dopiero można nazwać cloud1.

 

A stingerów już nie można nazwać? Miałeś kiedyś styczność z jakąś większą ilością headsetów czy widziałeś chociaż recenzje? HyperX Cloud Stinger wcale nie odbiegają jakościowo od Cloud1. W budżecie do 200zł można naprawdę znaleźć dobre i sprawdzone headsety.

 

Źle sie wypowiedziałem. Chodziło mi o to właśnie że gamingowe słuchawki to gówno. Ogólnie nie potrzebuje headsetu bo mikrofony w nich są zazwyczaj do d*py.

 

To zależy. Jeżeli chodzi o mikrofony w tym budżecie co autor chce, to świetnie wypada w HyperX Stingerach, Steel Series Siberia 200 czy Sharkoon Shark Zone h40.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi mi o to że nie potrzebuje headsetu, lecz teraz wszyscy polecają tylko headsety, a rok-dwa lata temu nikt w życiu nie poleciłby mi headsetu. Czy coś się zmieniło w kierunku słuchawek czy jak?! Mikrofon mam novox nc 1 więc mikrofon w każdych słuchawkach będzie gorszy. Czy jest coś bardziej wartego polecenia w moim budżecie niż te cloud 1 lub stinger?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tym bardziej headsetu nie potrzebujesz.

 

W rozsądnych pieniądzach rozejrzyj się za Snab OverTone HS-42M lub ISK HD2011

jeśli Ci się nie śpieszy to często w okolicach 200zł masz ISK HD9999 (na promocjach ~230zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta widziałem ostatnio na pepper te Isk HD9999. Myśle że wezme HD2011 bo podobno to taki pierwowzór hyperX cloud 1, a tańsze. Jak stoją ze sceną te słuchawki? Bo w moich starych Superluxach scena była dosyć szeroka, lecz trudno mi było oddzielić kroki przeciwników i nie chciałbym na tej szerokiej scenie stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz mam dylemat niestety musiałem zejść z budżetem do max 150zł i nie wiem czy wybrać nowe ISK HP2011 lub używane cloud 1? Co jest lepsze? Niestety narazie muszę lecieć na integrze, ale w telefonie mam 32-bitowy DAC ES9018K2M i wzmacniacz ADI AD45275. To naprawdę dawało kopa starym słuchawkom.

Edytowane przez St05xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym dołożyć do budżetu. Ja 6 lat temu kupiłem za 300 zł Senki HD555 i do tej pory grają wyśmienicie i nie widzę sensu ich zmieniać, bo maja wszystko czego oczekuje od słuchawek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...