Skocz do zawartości
Bajzi

HP Compaq 6005 Pro SFF PC i jego płyta + Grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przepraszam za chaotyczny tytuł już na początku, ale nie wiedziałem jak nazwać temat. I mam nadzieję, że piszę to w dobrym miejscu, lepszego nie znalazłem.

 

 

 

Otóż mam taki oto komputer: HP Compaq 6005 Pro SFF PC, no i z programu HP Support Assistant (jedyny program, który podał mi nazwę płyty) dowiedziałem się, że płyta główna to: 3047h.

 

 

 

I teraz moje pytanie - chciałbym rozbudować komputer o kartę graficzną, ponieważ na tej - pomimo, że w wielu przypadkach spełnia minimalne wymagania gier - gry po włączeniu i 5sek czarnego ekranu "działają w tle" (proces w menadżerze zadań), a po prostu mam przed sobą pulpit. Nie chcę szukać rozwiązania, chciałbym kupić kartę graficzną i stąd pytanie do osób, które mają pojęcie o informatyce - czy mogę tam bezpiecznie wsadzić kartę graficzną: RADEON HD4870 1GB DDR5 256-bit DVI?

 

 

 

Jeśli nie, to czy polecilibyście jakąś nie drogą, a przyzwoitą kartę?

 

 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W swoim HP Elite Tower 8100 wpakowałem GT 740 obecnie. Wcześniej miałem GT 310, a przez jakiś czas Radeona, ale modelu nie pamiętam. W sumie model płyty nie ma nic do montażu, jedynie co jest ważne to rodzaj złącza PCIe, oraz zasilacz, który w tych stacjach roboczych jest słaby, około 300W, a ma nietypowe zasilanie i złącza wyprowadzone w płytę główna.

 

Szukaj po prostu najwydajniejszej karty nisko-profilowej bez konieczności podłączania zewnętrznego zasilania. Dzisiaj to chyba najnowsze są GT 1030, mnie nie było stać więc zdecydowałem się na GT 740.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...