Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Laik01

Głośniki Blaupunkt BT12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z Głośnikiem przenośnym Blaupunkt BT12. Został kupiony niedawno, używany był dwa razy i nic się nie działo.

Następnym razem, po włączeniu nie można go było sparować z telefonem, nie wyszukiwał fal radiowych ale działał, wyglądało to tak, jak gdyby głośnik podłączył się do innego urządzenia przez bluetooth, bo odbierał rozmowę czy coś. Więc był ze dwa razy włączany i wyłączany, żeby mój smartfon go znalazł i w pewnym momencie po uruchomieniu i włączeniu funkcji bluetooth nie można było go już wyłączyć jak i zresetować. Smartfony i komputer nie wykrywają go. Świeci się tylko, jakby na stałe niebieska dioda - bluetooth. Wygląda to na zawieszenie, ale nie da się go zresetować.

Proszę o pomoc kogoś, kto zna się na takim sprzęcie, ja jestem zupełnym Laikiem.

Wiem co powinno się zrobić w takim przypadku po nowym zakupie- oddać do serwisu ,reklamacje itp. Jednak jeszcze próbuję się czegoś dowiedzieć :(

Bardzo proszę o odpowiedź.

Dziękuję z góry i tymczasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...